Nowości SsangYong – Relacja z Targów Motoryzacyjnych w Poznaniu

Napisany przez: Justyna Gizowska

Opublikowany dnia: Kwi 11, 2017

Podczas Poznańskich Targów mieliśmy przyjemność rozmowy z Panem Mariuszem Jakimiukiem z SsangYong Motor Polska , pytania zadawała Justyna Gizowska. Jakie nowości SsangYong wprowadził i planuje wprowadzić w tym roku na rynek motoryzacyjny? Zapraszamy do lektury.

Nowości SsangYong - Nowy Korando

Marka SsangYong jest już nam dobrze znana od wielu lat, w obecnej strukturze widnieje na rynku od 2011r. Na terenie naszego kraju możemy spotkać 28 dealerów i stacji serwisowych, czyli praktycznie SsangYonga spotkamy w każdym większym mieście w Polsce. SsangYong przedstawia nam modele takie jak: XLV, Rodius, Tivoli i inne. W tym roku marka prezentuje nam nowy model Korando ! Nowy Korando przyjechało do nas na targi w Poznaniu prosto z Targów Genewskich gdzie miało swoją premierę, i to właśnie w nim przeprowadzaliśmy nasz wywiad. Auto nabyło zupełnie nową kierownicę wielofunkcyjną, można zauważyć również detaliczne zmiany w desce rozdzielczej. Najwięcej zmieniło się jednak na zewnątrz samochodu. Design samochodu zmienił się o zupełnie nowy pas przedni, reflektory, zderzak ze światłami przeciwmgielnymi, zmieniony został również zderzak z tyłu na charakter bardziej offroad'owy. Nowy Korando doskonale sprawdza się zarówno w codziennym dojeździe do pracy, jak i na weekendowych wycieczkach. Optymalizacja przestrzeni wewnętrznej zapewnia maksymalnie wiele miejsca na nogi oraz wygodę i przestronność dla podróżujących z tyłu.

Nowości SsangYong - Nowy Rexton

[caption id="attachment_17421" align="alignright" width="300"] Model Rodius[/caption] Obecnie nowy model samochodu Rexton ma swoją premierę na targach w Seulu, został tam bardzo miło przyjęty. Do Europy trafi podczas czwartego kwartału roku, producent ma nadzieję że już w listopadzie. Więcej szczegółów od SsangYong uzyskamy gdy auta zaczną docierać do Polski.

Dlaczego warto kupić SsangYong'a?

- W Ssangyongu możemy się wyróżnić, to po pierwsze. Po drugie auta mają 5 letnią gwarancję z limitem 100tys km , auta są bardzo dobrze wyposażone, w stosunku do swojej ceny, czyli krótko mówiąc: Value for money, dobra cena, bardzo dobre wyposażenie i do tego gratis – wyróżnienie się na drogach w tak fajnej marce. - Mówił Pan Mariusz Jakimiuk.

Nowości SsangYong - Wywiad

[audio mp3="http://bezpiecznapodroz.org/wp-content/uploads/2017/04/Ssangyong.mp3"][/audio] Nowości Suzuki – Relacja z Targów Motoryzacyjnych w Poznaniu - relacja z Poznańskich Targów
Avatar Justyna Gizowska

Justyna Gizowska