Nowości SsangYong – Relacja z Targów Motoryzacyjnych w Poznaniu

268

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Podczas Poznańskich Targów mieliśmy przyjemność rozmowy z Panem Mariuszem Jakimiukiem z SsangYong Motor Polska , pytania zadawała Justyna Gizowska. Jakie nowości SsangYong wprowadził i planuje wprowadzić w tym roku na rynek motoryzacyjny? Zapraszamy do lektury.

Nowości SsangYong – Nowy Korando

Marka SsangYong jest już nam dobrze znana od wielu lat, w obecnej strukturze widnieje na rynku od 2011r. Na terenie naszego kraju możemy spotkać 28 dealerów i stacji serwisowych, czyli praktycznie SsangYonga spotkamy w każdym większym mieście w Polsce.
SsangYong przedstawia nam modele takie jak: XLV, Rodius, Tivoli i inne. W tym roku marka prezentuje nam nowy model Korando !
Nowy Korando przyjechało do nas na targi w Poznaniu prosto z Targów Genewskich gdzie miało swoją premierę, i to właśnie w nim przeprowadzaliśmy nasz wywiad. Auto nabyło zupełnie nową kierownicę wielofunkcyjną, można zauważyć również detaliczne zmiany w desce rozdzielczej. Najwięcej zmieniło się jednak na zewnątrz samochodu.

Design samochodu zmienił się o zupełnie nowy pas przedni, reflektory, zderzak ze światłami przeciwmgielnymi, zmieniony został również zderzak z tyłu na charakter bardziej offroad’owy.

Nowy Korando doskonale sprawdza się zarówno w codziennym dojeździe do pracy, jak i na weekendowych wycieczkach. Optymalizacja przestrzeni wewnętrznej zapewnia maksymalnie wiele miejsca na nogi oraz wygodę i przestronność dla podróżujących z tyłu.

Nowości SsangYong – Nowy Rexton

Model Rodius

Obecnie nowy model samochodu Rexton ma swoją premierę na targach w Seulu, został tam bardzo miło przyjęty. Do Europy trafi podczas czwartego kwartału roku, producent ma nadzieję że już w listopadzie. Więcej szczegółów od SsangYong uzyskamy gdy auta zaczną docierać do Polski.

Dlaczego warto kupić SsangYong’a?

W Ssangyongu możemy się wyróżnić, to po pierwsze. Po drugie auta mają 5 letnią gwarancję z limitem 100tys km , auta są bardzo dobrze wyposażone, w stosunku do swojej ceny, czyli krótko mówiąc: Value for money, dobra cena, bardzo dobre wyposażenie i do tego gratis – wyróżnienie się na drogach w tak fajnej marce. – Mówił Pan Mariusz Jakimiuk.

Nowości SsangYong – Wywiad

Nowości Suzuki – Relacja z Targów Motoryzacyjnych w Poznaniu – relacja z Poznańskich Targów

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia