Detektyw Rutkowski – miłośnik szybkich samochodów

872

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

detektyw Rutkowski

Detektyw Rutkowski – miłośnik szybkich samochodów

Detektyw Rutkowski jest bez wątpienia najbardziej popularnym polskim detektywem. Mężczyzna reklamuje swoje usługi własnym nazwiskiem, choć tak naprawdę nie posiada własnego biura detektywistycznego oraz angażuje się w niemal wszystkie głośne sprawy, które wymagają wsparcia profesjonalnego detektywa. Wiele kontrowersji wzbudza nie tylko jego działalność zawodowa i skuteczność, jak również życie prywatne, wygląd oraz była kariera polityczna. Dziś za sprawą kilku głośnych spraw oraz kolizji drogowej, o Rutkowskim ponownie zrobiło się bardzo głośno. My postanowiliśmy więc sprawdzić, jakimi autami jeździł i jeździ do tej pory najbardziej rozpoznawany polski detektyw.

Detektyw Rutkowski – szuperszybki Mercedes CLS

detektyw RutkowskiW ostatnim czasie Krzysztof Rutkowski jeździł nowoczesnym i komfortowym Mercedesem CLS. Kilka dni temu auto niestety zostało zniszczone podczas kolizji drogowej. 12 czerwca w okolicach Włocławka na autostradzie A1 auto detektywa wpadło w poślizg. Zdaniem Rutkowskiego bardzo słaba widoczność oraz mocny, ulewny deszcz były główną przyczyną wypadku. W swoim oświadczeniu opublikowanym na profilu społecznościowym mężczyzna napisał: „Nic się nie nikomu stało. Nie wystrzeliły poduszki, także ani mnie, ani prowadzącemu pojazd nie stało się nic. Jechaliśmy z prędkością prawidłową, przy czym woda, która była w niebywałej ilości, doprowadziła do oderwania się pojazdu i stracił pojazd całkowicie przyczepność do drogi”. Na szczęście nikomu nic się nie stało i żaden z podróżujących nie został poszkodowany. Samochód detektywa został jednak dość mocno uszkodzony. Auto miało rozbity przedni zderzak, grill, a także rozerwane chłodnice. Tego dnia mężczyzna jechał na konferencję prasową do Włocławka.

Detektyw Rutkowski – Mercedes GTS w kolorze AMG solarbeam

detektyw RutkowskiKrzysztof Rutkowski jest fanem szybkich, luksusowych i rzucających się w oczy samochodów. Choć obecnie na naszych ulicach można spotkać wiele samochodów klasy premium, to niewiele z nich zapamiętujemy na długo. Bez wątpienia Mercedes AMG GTS w kolorze AMG solarbeam to auto, które na długo zapada w pamięci. Auto zostało wyposażone w silnik V8 o mocy ponad 400 koni mechanicznych. Aby rozpędzić się do setki potrzeba niespełna 4 sekund, a jak przyznał sam właściciel „na torze zdarzyło mu się jechać tym cudem z prędkością ok. 335 km/h”. Zgodnie z zapewnieniami producenta, podczas jazdy miejskiej auto spala niecałe 10 litrów na każde 100 km. Ile trzeba zapłacić za mocny silnik oraz złoty metalizowany lakier? Sam lakier to fanaberia rzędu ok, 40 tysięcy złotych. Nowe auto tej klasy warte jest nawet ok. 800 tysięcy. Bardzo możliwe, że Mercedes detektywa to jedyne takie auto w Polsce.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia