Samochody z filmów na sprzedaż

933

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Samochody z filmów

Kultowe samochody z filmów na sprzedaż

Twórcy filmów niemal zawsze wykorzystują w swoich produkcjach wysokiej jakości, nowoczesne gadżety, o których marzą wszyscy widzowie. Jednym z najważniejszych elementów, który wyróżnia głównego bohatera, lub wokół którego skupiona jest główna fabula filmu, jest często samochód. Chyba każdy z nas kojarzy kultowe auta Jamesa Bonda czy super szybkie auta z „Szybkich i Wściekłych”. Po zakończeniu produkcji wiele kultowych aut idzie w odstawkę, a część z nich można odkupić. Dziś sprawdzimy samochody z filmów na sprzedaż. Które z nich można było kupić oraz co najważniejsze, jaką osiągnęły wartość.

Samochody z filmów na sprzedaż – Mercedes 220 SE Cabrio

samochody z filmów na sprzedaż kac vegasPamiętacie film „Kac Vegas”? To bez wątpienia jedna z najlepszych amerykańskich komedii ostatnich lat, którą na całym świecie obejrzały miliony widzów. Czwórka najlepszych kumpli pojechała do Las Vegas na niezapomniany wieczór kawalerski. Mężczyźni pojechali do „miasta grzechu” Mercedesem 220 SE Cabrio z 1965 roku. Samochód należał nie do bohaterów filmu, lecz do ojca panny młodej. Oczywiście auto uczestniczyło w kilku stłuczkach oraz było wiele razy obite. Na koniec tapicerka w pięknym Mercedesie została pogryziona przez tygrysa Mike’a Tysona. Oczywiście do nakręcenia Kac Vegas potrzebny był nie jeden, a pięć takich samych Mercedesów. Pod koniec 2011 roku, jedno z aut, w którym nakręcono najwięcej scen zostało wystawione na sprzedaż. Przed sprzedażą samochód został doprowadzony do stanu użytkowania oraz przywrócono mu pierwotny wygląd. Przeglądając samochody z filmów na sprzedaż, trzeba jednak przyznać, że „Kac Vegas” osiągnął sporą stawkę. Nowy właściciel zapłacił za kultowego Mercedesa z 1965 roku aż 95 tysięcy dolarów.

Samochody z filmów na sprzedaż – Toyota Supra

samochody z filmów na sprzedaż toyota supra

Kolejnym kultowym autem, bez którego nie mogłoby powstać to zestawienie, jest Toyota Supra z filmu „Szybcy i Wściekli”. Pomarańczowe auto było swego czasu marzeniem wszystkich, którzy oglądali tę niesamowitą historię Briana O’Connera. Warto Wspomnieć, że Supra to jeden z najszybszych modeli, jakie kiedykolwiek produkował koncern Toyota. Na potrzeby filmu auto zostało odpowiednio poprawione, aby naprawdę być „fast and furious”. Oprócz niesamowitego wyglądu zewnętrznego Supra zyskała również turbo doładowanie. 544 KM, silnik osiągający nawet 7700 obrotów na minutę oraz rozpędzenie do setki w 4,3 sekundy. Aby nakręcić „Szybkich i Wściekłych” Toyota wyprodukowała kilka egzemplarzy, jednak nie każdy z nich był aż tak bogato wyposażony. Model, który w 2015 roku wystawiono na sprzedaż miał zaledwie 233 konie mechaniczne i silnik w wersji 3.0 R6. Mimo to znalazło się wielu chętnych, którzy chcieli wziąć udział w licytacji. Cena Toyoty z kultowego filmu doszła do prawie 200 tysięcy dolarów.

Samochody z filmów na sprzedaż – Jaguar XJ6

samochody z filmów na sprzedaż to ja zlodziej

Polskie kino lat 90. miało swój niepowtarzalny charakter, który do dziś doceniany jest przez wiele osób. Jednym z wielu kultowych filmów była produkcja „To ja złodziej”, w której główną rolę zagrał Daniel Olbrychski. Dwa lata temu samochód również został wystawiony na sprzedaż. Auto można było nabyć z oryginalnymi, czarnymi tablicami, które obecnie już nie występują. Jaguar XJ6 z 1993 roku to prawdziwa legenda! Auto w chwili wystawienia na aukcję miało faktyczny przebieg 101 tys. km. Doskonały stan auta, niesamowity wygląd oraz bezcenna, filmowo – gangsterska filmowa sprawiły, że na tego Jaguara było naprawdę wielu chętnych. Patrząc na inne samochody z filmów na sprzedaż można powiedzieć, że zakup Jaguara to dość skromna inwestycja. Auto kosztowało bowiem niewiele ponad 40 tysięcy złotych.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia