Polska premiera Crossovera w Polsce – Seat Arona na Gdańskich ulicach

0
122

Premiera w Polsce – Crossover Seat Arona w Trójmieście

Seat Arona
Seat Arona

Seat Arona w Trójmieście

Mieszkańcy Gdańska mieli okazję zobaczyć na swoich drogach jako pierwsi nowego crossovera hiszpańskiego producenta. Seat Arona podbił gdańskie ulice, udowadniając swoje nieprzeciętne możliwości na zatłoczonych arteriach miasta czy jego szutrowych obrzeżach. Podczas jazd demonstracyjnych w Trójmieście można było zauważyć wyjątkowy design Arona.

Seat Arona

Seat Arona – hiszpański temperament

Nowe hiszpańskie auto jest dużym krokiem w rozwoju oferty SEAT-a o czym mówi Kierownik ds. PR SEAT. – Jakub Góralczyk – Arona to kwintesencja nie tylko Barcelony, swojego rodzinnego miasta, ale i kolejny, duży krok w rozwoju oferty SEAT-a Gdańsk to doskonałe miejsce do jego polskiej prezentacji. Ci, którzy mieli przyjemność zobaczyć ją jako pierwszą na żywo, mogli przekonać się o prawdziwie hiszpańskim temperamencie auta oraz przyjrzeć się lepiej designowi. Mamy nadzieję, że ten pierwszy kontakt zachęci do wizyt w salonach oraz sprawdzenia dodatkowo jego technologii w praktyce.

Seat Arona

Seat Arona – w rytmie miasta

Codzienność z tym samochodem to czysta przyjemność. Jest świetnym towarzyszem do codziennej podróży gdyż jest wyposażony w oszczędny silnik, co wpływa pozytywnie na koszty utrzymania pojazdu. Korzystanie z Arony ułatwiają m.in: dostęp bezkluczykowy KESSY, czujniki deszczu i zmierzchu, asystent podjazdu, a także automatyczne wspomaganie parkowania. Na codzień można nim wygodnie jeździć do pracy, a w weekendy spakować walizki do 400 – litrowego bagażnika i wyjechać w trasę za miasto. Kierowcy będą mogli skorzystać również z ekranu multimedialnego, nawigacji czy systemu dźwiękowego BeatsAudio.

Seat Arona

Seat Arona – SEAT to międzynarodowy koncern z siedzibą w Martotell

SEAT, będący częścią Grupy Volkswagen, to międzynarodowy koncern z siedzibą w Martorell koło Barcelony, eksportujący około 80% swojej produkcji do ponad 75 krajów. W 2016 roku SEAT osiągnął ogólnoświatową sprzedaż na poziomie 410 200 pojazdów, co stanowi najwyższy wynik od 2007 roku. Grupa SEAT zatrudnia 14 000 wykwalifikowanych pracowników w trzech zakładach produkcyjnych w Barcelonie: Zona Franca, El Prat de Llobregat i Martorell, gdzie powstają między innymi niezwykle popularne modele Ibiza i Leon. Ponadto firma produkuje modele Ateca i Toledo w Republice Czeskiej, model Alhambra w Portugalii oraz model Mii na Słowacji.

Zobacz też Peugeot 308 PureTech 130 EAT6 i wideorejestrator Mio MiVue 786 wifi