Antoni Pawlicki – aktor kochający motoryzację

616

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Antoni Pawlicki

Antoni Pawlicki – aktor kochający motoryzację

Antoni Pawlicki to znany aktor zapamiętany m.in. jako jeden z głównych bohaterów popularnego serialu „Czas honoru”. Aktor bardzo rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym. Niewielu fanów więc wie, że Pawlicki od wielu lat jest prawdziwym fanem motoryzacji. Co ciekawe, aktor pasjonuje się nie tylko superszybkimi samochodami, lecz także motocyklami. Od ostatniego auta, którym pochwalił się aktor, trudno oderwać wzrok.

Antoni Pawlicki – Nory Ford Focus RS

Samochód, o którym mowa to najnowszy Ford Focus RS. To pięciodrzwiowy hatchback z ogromnym spojlerem na tylnej klapie, wyposażony w silnik o mocy 350 KM. Nowy Focus cechuje się bardzo agresywnym, sportowym charakterem, który dodatkowo podkreślony jest mocnym kolorem lakieru. Swoim nowym autem Pawlicki pochwalił się w mediach społecznościowych. Pawlicki opublikował swoje zajęcia z podróży do Włoch. Patrząc na na nie trudno powiedzieć, co robi większe wrażenie nowy Focus RS czy przepiękne włoskie jezioro?

Antoni Pawlicki – prawdziwy kolekcjoner samochodów

Antoni PawlickiAktor w swojej motoryzacyjnej kolekcji może się również pochwalić Jeepem z 1998 roku. Auto wyposażone jest w duży, benzynowy silnik, który doskonale sprawdził się podczas wyprawy marzeń aktora. Antoni Pawlicki objechał nim Morze Czarne.

Może zaskoczyć fakt, że w garażu Pawlickiego znalazło się również miejsce na Fiata 126P, czyli kultowego malucha. Auto zostało przygotowane przez specjalistów pod kątem szybkiej jazdy. Mimo wielu ulepszeń, gabaryty Malucha nadal pozostały te same, przez co auto nie nadaje się do dłuższej jazdy. Dodatkowo, jak na Fiata 126P przystało, jest hałaśliwe i bardzo często się psuje. Mimo tego prezentuje się naprawdę zachwycająco.

Oprócz tego w garażu Pawlickiego znalazły się już takie auta jak Mazda3 oraz Toyota GT86. Widać, że aktor lubi sportowe, szybkie i lekkie samochody.

Antoni Pawlicki – motocyklowa pasja aktora

Antoni PawlickiMotocykle zajmują w życiu Pawlickiego równie istotne miejsce, jak samochody. Aktor jest posiadaczem m.in. klasycznego skutera z lat 80. Ponadto Antoni Pawlicki posiada duży motocykl, który pomaga mu realizować podróżnicze marzenia. Aktor już od dawna nie ukrywa swojej podróżniczej pasji, która idealnie łączy się z miłością do motoryzacji.

W 2015 roku, podczas wyprawy do Indii aktor przekonał się, że jazda na motocyklu jest naprawdę niebezpieczna. Kiedy na jednym z górskich szlaków Pawlicki wyprzedzał autobus, niespodziewanie na drodze pojawił się inny pojazd. Duża prędkość oraz brak miejsca sprawiły, że aktor nie miał jak uciec. W ostatnim momencie Pawlicki zeskoczył z motoru i przeturlał się na pobocze. Dzięki szczęściu, zachowaniu zimnej krwi oraz motocyklowemu ubraniu, aktorowi nic się nie stało.

Antoni Pawlicki to kolejny aktor z motoryzacyjną pasją. Fani jeszcze nie mieli okazji, aby na ekranie zobaczyć go w roli związanej z samochodami, prędkością i niebezpieczeństwem. Z pewnością wtedy przekonalibyśmy się, jaki jest prawdziwy temperament Antoniego Pawlickiego.

Przeczytaj rownież:

Trudniej stracić prawo jazdy. Zmiany w prawie dla kierowców.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia