BMW X2 – startuje z hukiem

334

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

BMW X2

BMW X2 – startuje z hukiem

Niedawno niemieccy inżynierowie stworzyli nowy model BMW X2, który od marca jest dostępny w sprzedaży. I choć nie da się ukryć, że jest to bardziej „sportowy” crossover niż terenowy SUV – to właśnie ten segment samochodów jest obecnie uwielbiany przez klientów. Mimo, że model i tak wyróżnia się patrząc na całą rodziną BMW X, styliści z Bawarii stwierdzili, że to za mało.

BMW X2

Dodatkowe akcesorium BMW X2

Pakiet kolorystyczny X2 został rozszerzony poprzez wprowadzenie do oferty oryginalnego akcesorium – folii „Digital Camo”.Jest to wielokolorowa, matowa folia do kompletnego oklejenia samochodu z cyfrowym wzorem maskującym jeszcze mocniej podkreślająca atletyczne proporcje BMW X2. Asymetryczny wzór ciemnych, szarych i jasnych kolorów nawiązuje do lakieru Galvanic Gold. Folia oprócz spektakularnego efektu stanowi także zabezpieczenie karoserii przed uszkodzeniami.

BMW X2

Folia maskująca nawiązuje kolorystycznie do kamuflażu prototypowych samochodów przedseryjnych. Jest to celowe zagranie bawarczyków. Pierwsze prototypy wzbudzały wielkie zainteresowanie podczas jazd testowych oraz Tygodnia Mody w Mediolanie. Dealerzy i producent otrzymywali od zainteresowanych klientów wiele zapytań o taki charyzmatyczny samochód w tym właśnie lakierze. Folia „Digital Camo”oferowana jest teraz niezależnie od innych opcji wyposażenia, jako oryginalne akcesorium BMW do wszystkich modeli BMW X2.

Pakiet M Sport bez zmian

W przypadku linii wyposażenia M Sport i M Sport X zachowane zostały wszystkie specyficzne i charakterystyczne detale – przy oklejeniu pominięte są tylko błyszczące elementy przodu i tyłu oraz elementy w kolorze Frozen Grey.

BMW X2

Kompletne oklejenie folią „Digital Camo” można wykonać w ciągu czterech dni u wybranych dealerów BMW. Cena z oklejeniem wynosi 4500 euro.

Zobacz też Nowe konfiguracje modeli Infiniti

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia