Zaproszenie na III Międzynarodowe Targi EkoFlota

0
39

Zaproszenie na III Międzynarodowe Targi EkoFlota

Mamy przyjemność zaprosić wszystkich tych, którzy interesują się motoryzacją, nowościami na rynku oraz przyszłością motoryzacji na wydarzenie, które poświęcone będzie innowacyjności, ekologii i mobilności. III Międzynarodowe Targi EkoFlota odbędą się 15-16 czerwca w Centrum Targowo-Kongresowym w Warszawie.

Zaproszenie na III Międzynarodowe Targi EkoFlota – rozwój elektromobilności

Podczas trwania targów odbędzie się towarzysząca temu wydarzeniu konferencja E-Mobility: Elektromobilność, Energia Odnawialna, Zrównoważony Transport. W tej konferencji weźmie udział szerokie grono specjalistów z różnych branż z Polski i zagranicy. Głównym tematem będzie rozwój rynku pojazdów elektrycznych i infrastruktury w Europie Środkowo-Wschodniej. W trakcie trwania targów będzie można nie tylko podziwiać prezentowane samochody ale również je testować. Wśród licznych atrakcji odbędzie się również uroczyste wręczanie statuetek III Międzynarodowych Targów EkoFlota w kategoriach: Pojazdy, Usługi/Produkty i Społeczność.

Zaproszenie na III Międzynarodowe Targi EkoFlota

Zaproszenie na III Międzynarodowe Targi EkoFlota – Dzień Biznesowy

15 czerwca odbędzie się Dzień Biznesowy, jest to doskonała okazja do zapoznania się z najnowszymi modelami samochodów ekologicznych. Dzień Biznesowy jest przeznaczony dla profesjonalistów. Dzięki networkingowi będą mogli Państwo nawiązać nowe relacje i wymienić się doświadczeniami z gronem innych specjalistów.

Zaproszenie na III Międzynarodowe Targi EkoFlota – Dzień Otwarty dla każdego

16 czerwca będzie dniem otwartym, co oznacza, że każdy będzie mógł zapoznać się z nowościami związanymi z ekologią. Zapraszamy także całe rodziny, dla najmłodszych będzie dużo atrakcji m.in. malowanie twarzy, zwierzaki z baloników, dmuchany zamek oraz kącik z kolorowankami. Będziecie mogli również przetestować samochody razem ze swoimi pociechami, ponieważ samochody zostaną wyposażone w foteliki oraz podkładki dla dzieci.

Więcej informacji na temat targów na stronie www.menadzerfloty.pl/ekoflota/

Zobacz więcej tutaj