Zaproszenie na III Międzynarodowe Targi EkoFlota

253

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Zaproszenie na III Międzynarodowe Targi EkoFlota

Mamy przyjemność zaprosić wszystkich tych, którzy interesują się motoryzacją, nowościami na rynku oraz przyszłością motoryzacji na wydarzenie, które poświęcone będzie innowacyjności, ekologii i mobilności. III Międzynarodowe Targi EkoFlota odbędą się 15-16 czerwca w Centrum Targowo-Kongresowym w Warszawie.

Zaproszenie na III Międzynarodowe Targi EkoFlota – rozwój elektromobilności

Podczas trwania targów odbędzie się towarzysząca temu wydarzeniu konferencja E-Mobility: Elektromobilność, Energia Odnawialna, Zrównoważony Transport. W tej konferencji weźmie udział szerokie grono specjalistów z różnych branż z Polski i zagranicy. Głównym tematem będzie rozwój rynku pojazdów elektrycznych i infrastruktury w Europie Środkowo-Wschodniej. W trakcie trwania targów będzie można nie tylko podziwiać prezentowane samochody ale również je testować. Wśród licznych atrakcji odbędzie się również uroczyste wręczanie statuetek III Międzynarodowych Targów EkoFlota w kategoriach: Pojazdy, Usługi/Produkty i Społeczność.

Zaproszenie na III Międzynarodowe Targi EkoFlota

Zaproszenie na III Międzynarodowe Targi EkoFlota – Dzień Biznesowy

15 czerwca odbędzie się Dzień Biznesowy, jest to doskonała okazja do zapoznania się z najnowszymi modelami samochodów ekologicznych. Dzień Biznesowy jest przeznaczony dla profesjonalistów. Dzięki networkingowi będą mogli Państwo nawiązać nowe relacje i wymienić się doświadczeniami z gronem innych specjalistów.

Zaproszenie na III Międzynarodowe Targi EkoFlota – Dzień Otwarty dla każdego

16 czerwca będzie dniem otwartym, co oznacza, że każdy będzie mógł zapoznać się z nowościami związanymi z ekologią. Zapraszamy także całe rodziny, dla najmłodszych będzie dużo atrakcji m.in. malowanie twarzy, zwierzaki z baloników, dmuchany zamek oraz kącik z kolorowankami. Będziecie mogli również przetestować samochody razem ze swoimi pociechami, ponieważ samochody zostaną wyposażone w foteliki oraz podkładki dla dzieci.

Więcej informacji na temat targów na stronie www.menadzerfloty.pl/ekoflota/

Zobacz więcej tutaj

 

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia