BMW ocieka prawdziwym złotem – BMW i3 oraz i8 Starlight Edition

327

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

 BMW i3 oraz i8 Starlight Edition

BMW ocieka prawdziwym złotem – BMW i3 oraz i8 Starlight Edition

BMW i3 oraz i8 Starlight Edition to wyjątkowe, limitowane wersje bawarskich elektryków, które zostały pokryte… 24-karatowym złotem. Modele zostały przygotowane przez czeski oddział marki współpracując z firmą lakierów Toplac. Niestety, będą to modele iście kolekcjonerskie ponieważ zostały wyprodukowane po jednym egzemplarzu.

 BMW i3 oraz i8 Starlight Edition
BMW i3 oraz i8 Starlight Edition

Technologicznie auta nie odbiegają od seryjnych modeli, tuning silnika w elektrycznych samochodach też raczej nikogo nie zdziwi. Zmienił się jedynie kolor nadwozia, którego lakier został zmieszany z 24-karatowym złotem. Łącznie na karoserii znajdują się cztery warstwy złota. Ostatnia „szlifująca” warstwa została nakładana ręcznie, z wysoką precyzją. We wnętrzu jest równie ekstrawagancko i luksusowo, ponieważ i tam nie zabrakło akcentów pełnych złota. Umieszczono je na elementach wentylacji, konsoli centralnej i kierownicy. To, że są to naprawdę wyjątkowe wersje, świadczy fakt , że zostały one wyprodukowane tylko po jednym egzemplarzu!

 BMW i3 oraz i8 Starlight Edition
BMW i3 oraz i8 Starlight Edition

Kto będzie mógł kupić wyjątkowe egzemplarze?

BMW i8 oraz i3 w wersji Starlight Edition zostaną wystawione na licytację podczas charytatywnej aukcji na Festiwalu Filmowym w Karlowych Warach, który rozpoczyna się już dzisiaj. Dochód z licytacji limitowanych modeli zostanie przeznaczony na wsparcie fundacji Vize 97, która zajmuje się wsparciem dla potrzebujących w zakresie medycznym, edukacji, i opieki społecznej.

Kto zdecydowałby się na kupno złotego elektryka od bawarskiej marki? Jak myślicie za jaką kwotę zostaną zlicytowane ?

Zobacz czym może grozić pomyłka przy tankowaniu?

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia