Nowa Škoda Fabia już niedługo zawita do salonów

953

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Nowa Škoda Fabia

Nowa Škoda Fabia w nowoczesnym wydaniu

Škoda Fabia jest produkowana od 1999 roku, a mimo to jest wciąż jednym z najpopularniejszych modeli samochodów w Europie. Nowa Škoda Fabia z nowoczesnym designem i rozwiązaniami technologicznymi już niedługo będzie dostępna dla klientów.

Nowa Škoda Fabia

– Produkcja Škody Fabii rozpoczęła się niemal 20 lat temu. Teraz najnowsza wersja najpopularniejszego modelu w naszej ofercie będzie korzystać z wysokich standardów jakości, jakie oferuje główna fabryka Škody – Mladá Boleslav. Fabia z nowym designem i nowoczesnymi technologicznymi rozwiązaniami jest gotowa na nowe wyzwania – mówi Michael Oeljeklaus, Członek Zarządu Škoda ds. Produkcji i Logistyki.

Nowa Škoda Fabia na Europejskim rynku

Škoda Fabia po Škodzie Octavii to drugi najchętniej wybierany model producenta, oferowany w dwóch wariantach: Fabia hatchback i Fabia COMBI. Pierwsza generacja trafiła do 1 790 000 klientów, równie imponujący wynik osiągnął jej następca z wynikiem 1 710 000 dostaw. W czerwcu 2017 roku fabrykę producenta opuściło pół miliona aut z trzeciej generacji. Największym rynkiem sprzedaży Škody Fabia są Niemcy, gdzie od premiery pierwszej wersji w 1999 roku dostarczono 761 800 pojazdów. Na rynku czeskim osiągnięty wynik to 540 300 sprzedanych aut. Trzecie miejsce zajmuje Wielka Brytania, gdzie po ulicach jeździ 335 200 tych pojazdów, a tuż za nią znalazła się Polska z wynikiem 314 000 samochodów.

Nowa Škoda Fabia będzie sukcesem?

Nie ciężko się domyślić, że przewiduje się, że kolejna generacja również będzie cieszyła się ogromnym sukcesem. Zauważmy, że nowa Škoda Fabia zyskała bogatsze wyposażenie standardowe i będzie teraz dostępna m.in. z nowymi reflektorami ze światłami do jazdy dziennej LED, systemem wspomagania ruszania pod wzniesienia Hill Hold Control oraz funkcją Easy Light Assist odpowiedzialną za automatyczne włączenie świateł mijania.

Nowa Škoda Fabia

Bezpieczna i komfortowa Fabia może teraz zostać wyposażona także w nowoczesne rozwiązania, takie jak BLIND SPOT DETECT, czyli funkcję monitorowania martwego pola w lusterkach oraz reflektory Bi-LED z funkcją doświetlania zakrętów.

Zobacz Coller School of Management w Tel Awiwie wspierany przez Uniwersytet Škoda Auto

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia