Auto z historią – Ford Mustang – piękna „Lalunia”

1600

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Auto z historią – Ford Mustang – piękna „Lalunia”

W Polsce fanklub Forda Mustanga jest jednym z największych. Właściciele samochodów to zarówno młodzi ludzie, jak i starsze osoby. Tak samo auta należące do klubowiczów to te najstarsze jak i te najnowsze modele. Praktycznie każdy Mustang przyciąga wzrok swoim wyglądem, a jeśli nie wyglądem to wyjątkowym brzmieniem silnika. Jeden z piękniejszych i bardziej rzucających się w oczy modeli należy do naszego dzisiejszego gościa – Natalii. Jej „Lalunia” pochodzi z 1968 roku i jest to wersja Convertible z 1968 roku z silnikiem o pojemności 4,7l.

Auto z historią – Ford Mustang – piękna „Lalunia” – właścicielka samochodu – Natalia
Natalia, jak zaczęła się miłość do Mustangów?

Miłość do Mustangów zaczęła się już czasach licealnych po obejrzeniu serialu Beverly Hills 90210. Mało oryginalnie, ponieważ większość zakochuje się w Mustangach po obejrzeniu Bullitt ze Steve McQueen ? Teraz stracę w oczach moich kolegów i koleżanek.

Kiedy udało Ci się trafić na tego jednego, swojego, wymarzonego?

Jestem szczęśliwą posiadaczką Mustanga od 7 lat, poszukiwania trwały 2 lata , moim marzeniem był rocznik 1967-68 z naciskiem na 1968, cabrio, silnik V8 no i oczywiście automatyczna skrzynia biegów ? Co do koloru… był niebieski ale po kapitalnym remoncie- jedyny słuszny, kobiecy – candy apple red.

Auto z historią – Ford Mustang – piękna „Lalunia” – właścicielka samochodu – Natalia
Jak trafiłaś na ten egzemplarz?

Jest to druga generacja Mustanga produkowana w latach 1967-1968. Auto zakupione w 2011 roku w Belgii. Polecieliśmy do Belgii samolotem z kasą w plecaczku ? Starszy pan na początku nie chciał nam go sprzedać powiedział, że Polacy kupują auta aby je pociąć w garażu i sprzedać na części, a my na to że to jest moje marzenie i ma być prezentem na 30tkę. Po długich negocjacjach się zgodził. Z Belgii przejechaliśmy na kołach 1200 km bez przygód.

Wylicytuj przejazd LALUNIĄ na rzecz WOŚP!

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia