Auto z historią – Ford Mustang – piękna „Lalunia”

1600

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Wspomniałaś o kapitalnym remoncie.

Tak, w latach 2011-2013 auto przeszło kapitalny remont. Większość pracy wykonał mój mąż. Za co jestem mu bardzo wdzięczna. Auto zostało rozebrane do zera, wycięta podłoga wstawiona nowa, nowa powłoka lakierowa nowa tapicerka. Nie ukrywam, że było włożone bardzo dużo pracy. Po remoncie przesłałam fotki poprzedniemu właścicielowi – nie mógł uwierzyć, że to to samo auto. Obecnie auto pielęgnuje sama. Trochę pracy kosztuje.

Auto z historią – Ford Mustang – piękna „Lalunia” – jeszcze przed remonetem – właścicielka samochodu – Natalia
A jak ludzie reagują na Was na ulicy?

Powiem nieskromnie auto wzbudza lekka sensacje, a tym bardziej, że kierowcą jest kobieta w czerwonych skórzanych rękawiczkach. Nazwałam swoje auto „Lalunia” i tak się u nas w klubie przyjęła ta nazwa, że mnie tak witają koledzy i jest niezręcznie w towarzystwie ich żon ?

Gdzie więc można spotkać Cię i „Lalunię”?

Należę do Mustang Klubu Polska. Biorę udział co roku w Mustang Race- trasa każdej imprezy przebiega przez inny rejon Polski. Raz od Arłamowa do zamku Ryn i z powrotem do domu w przeciągu 5 dni. Zrobiłam 2tyś. km. bez  żadnych przeszkód. Z reguły biorą w nim udział nowe modele, ale zdarzają się również klasyki. Bez problemu w ciągu roku pokonuje 2-3tyś km. Biorę udział również w różnych rajdach i Zlotach pojazdów zabytkowych. No i oczywiście Retro Moto Show. W każdych wystawach uwielbiam się ucharakteryzować do lat pochodzenia auta. Lalunia jest często przedmiotem aukcji np. przejażdżka na Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, licytacja na rehabilitację dla dziewczynki. Sądzę, że marzenia się spełniają, więc dlatego ja staram się spełniać marzenia innych.

Auto z historią – Ford Mustang – piękna „Lalunia” – właścicielka samochodu – Natalia
Oddajesz czasem komuś kółko? Jak rodzina reaguje na Twoją pasję?

Auto prowadzę tylko ja i mój mąż ? Ale złamałam zasadę za przewiezienie czołgiem. Pozwoliłam poprowadzić auto koleżance, która jest celowniczym w czołgu. Moją pasją żyje cała moja rodzina, która razem ze mną uczestniczą w rajdach, zlotach.

Auto z historią – Ford Mustang – piękna „Lalunia” – właścicielka samochodu – Natalia
A wracając na chwilę do marzeń – jakieś motoryzacyjne marzenie pozostało jeszcze do spełnienia?

Kolejne marzenia…tak kocham motoryzację, a szczególnie amerykańską, następny będzie Harley Davidson – ale tylko oldtimer. ?

Auto z historią – Ford Mustang – piękna „Lalunia” – właścicielka samochodu – Natalia

 

Podoba Ci się „Lalunia”? Masz ochotę się nią przejechać? NIC PROSTSZEGO ! Spełnij zarówno swoje jak i dzieci marzenie i wylicytuj swój przejazd!

Wylicytuj przejazd LALUNIĄ na rzecz WOŚP!

A jeśli Ty masz auto z ciekawą historią i chcesz się nią podzielić z nami i naszymi czytelnikami napisz do mnie na adres jacek.klasyki@gmail.com

Lubisz stare sportowe samochody? Koniecznie przeczytaj artykuł o BMW Wojtka!
Auto z historią – BMW 850i – Piękna (i) Bestia

 

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia