Nowe Renault Clio w ogrodach Ambasady Francji

231

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Renault Clio
Źródło: Renault

Święto Narodowe Francji i ekspozycja nowego Renault Clio

Ambasador Francji w Polsce Pierre Lévy zaprosił przedstawicieli polskiego rządu i parlamentu, dyplomatów, przedstawicieli środowisk biznesowych i artystycznych oraz przyjaciół na obchody Święta Narodowego Francji.

Renault Clio
Źródło: Renault

W ogrodach Ambasady Francji 13 lipca odbyło się uroczyste przyjęcie. Renault Polska było jednym z partnerów uroczystości i przygotowało ekspozycję Nowego Renault Clio. Goście jeszcze przed premierą modelu w Polsce mogli zobaczyć dwa Nowe Renault Clio w wersji Intens z silnikiem TCe 100 w kolorach Blue Iron i Orange Valencia oraz Nowe Renault Clio w wersji R.S. Line z silnikiem TCe 130 i skrzynią biegów EDC w kolorze Orange Valencia.

Piąta generacja najchętniej kupowanego modelu marki Renault

Nowe Renault Clio to już piąta odsłona modelu. Modelu, który sprzedał się w około 15 milionach egzemplarzy i jest najchętniej kupowanym autem marki Renault na świecie. W Europie od 2013 r. Clio znajduje się w ścisłej czołówce segmentu B. Nowe Clio łączy najlepsze cechy swoich poprzedników, a jego wnętrze zostało całkowicie odmienione. Clio jest mniejsze od poprzednika. Jest krótsze o 14 mm (4048 mm długości) i niższe o 30 mm (1440 mm). Za to w środku ma być bardziej przestronne, praktyczne i nowocześniejsze. Większy jest bagażnik. Ma teraz 391 litrów pojemności i według Renault jest najbardziej pojemny w tym segmencie.

Renault Clio
Źródło: Renault

Model będzie dostępny również w wersji R.S. Line o sportowym designie, która czerpie bezpośrednie inspiracje z Renault Sport. Co będzie dostępne w tym pakiecie stylistycznym? Nowy, odświeżony grill, specjalne, 17-calowe felgi, sportowe fotele z lepszym podparciem bocznym, karbonowe wstawki we wnętrzu kierownicę pokrytą perforowaną skórą, aluminiowe nakładki na pedały oraz obowiązkowe czerwone przeszycia. Model pojawi się w polskich salonach we wrześniu br.

Przeczytaj Kara za nieprzerejestrowanie pojazdu – senat przegłosował ustawę

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia