Prezenty pod choinkę w czasach pandemii

250

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

prezenty
fot. Monika Stawowy / Unsplash

Kończący się właśnie rok 2020 jest wyjątkowy i z pewnością niełatwy dla wielu z nas. Spędzając większość czasu w domu, zmieniliśmy nasze priorytety. Mamy również znacznie bardziej ograniczone możliwości spędzania naszego czasu. Co za tym idzie, wielu z nas ucieszą nieco inne prezenty. Jakich podarunków szukać, aby sprawić przyjemność bliskim w te święta? Oto kilka inspiracji.

Prezenty w czasie pandemii

Wyjątkowa sytuacja, w jakiej wszyscy się znaleźliśmy, skłania nas do podarowania bliskim jeszcze bardziej przemyślanych prezentów. Za pośrednictwem takich podarunków chcielibyśmy pokazać, że pragniemy szczerze i chętnie wesprzeć i podnieść na duchu obdarowaną osobę w tej niełatwej rzeczywistości. Nie od dziś wiadomo, że prezentami, które cieszą nas najbardziej, są te jak najbardziej oryginalne i spersonalizowane. Od lat cieszą się one ogromnym zainteresowaniem, nie tylko przy okazji świąt, ale też urodzin lub innych okazji. Istnieje zresztą wiele firm, które specjalizują się w tworzeniu i sprzedaży tego typu prezentów. Bardzo popularne było też podarowanie voucherów do spa, na różnego rodzaju kursy czy wydarzenia kulturalne. Niestety, obecna sytuacja mocno nas w tej kwestii ogranicza. Wobec tego, jakie oryginalne prezenty „od serca” możemy podarować bliskim w te święta?

Prezenty w czasie pandemii – inspiracje

W tym roku wielu z nas być może nie spotka części naszych bliskich, zwłaszcza tych, którzy znajdują się w grupie podwyższonego ryzyka zachorowania na COVID-19. Wiele rodzin spędzi zdalnie nadchodzące święta, stąd wielu z nas nie będzie mogło osobiście wręczyć sobie prezentów. W takiej sytuacji jeszcze więcej czasu poświęcamy na szukanie prezentów w sieci, aby były jak najbardziej przemyślane. Internet nam sprzyja. Na portalach zakupowych, w sklepach on-line, na stronach producentów, a także profilach niewielkich rzemieślników możemy znaleźć całe mnóstwo oryginalnych produktów z możliwością personalizacji. Co cieszy się największym zainteresowaniem osób szukających świątecznych upominków? Popularne są ozdobne, pachnące świeczki kosmetyki (najlepiej naturalne) opatrzone specjalną dedykacją, a także personalizowana biżuteria. Idea jest taka, aby za każdym z tych przedmiotów stała jakaś historia. Najlepiej wspólna – osoby obdarowującej i obdarowywanej.

prezenty
fot. Ben White / Unsplash

Czasy mamy trudne, a święta są okresem radości, miłości i bliskości. Nic dziwnego, że pragniemy już zawczasu wprowadzić do naszego życia ten radosny nastrój. Dużo wcześniej kupujemy sympatyczne świąteczne drobiazgi i bibeloty dla swoich bliskich, a także dla samych siebie. Sporym zainteresowaniem cieszą się prezenty w postaci produktów spożywczych z segmentu premium, takie jak kawa, ekskluzywne słodycze czy akcesoria do pieczenia. A co w sytuacji, kiedy nasz budżet jest w te święta bardziej ograniczony niż zwykle? Jak wiadomo, im bardziej osobisty prezent, tym lepiej. Warto więc prześledzić w pamięci chwile przeżyte wspólnie z obdarowywaną osobą i samodzielnie stworzyć całkowicie niepowtarzalny, oryginalny i sentymentalny prezent. Własnoręcznie wykonane świąteczne upominki będą wspaniałym sposobem na zacieśnienie więzi z każdą osobą, z którą wiele nas łączy.

Słuchaj Radia Bezpieczna Podróż

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia