Na zdrowie – Wolne rodniki

255

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Tym razem kolejny odcinek programu „Na zdrowie” został poświęcony wolnym rodnikom, jako jednej z przyczyn nowotworów. Te powszechnie występujące w ludzkim organizmie cząsteczki (atomy) tlenowe dotąd są dla nas nieszkodliwe dopóki nie dojdzie do zaburzenia równowagi pomiędzy nimi, a innymi antyoksydantami, czyli przeciwutleniaczami. Prowadzący audycję starają się więc wyjaśnić nie tylko sposób degradacyjnego działania wolnych rodników na nasze zdrowie, ale również tłumaczą, jakie zachowania – między innymi złe nawyki żywieniowe, palenie tytoniu czy nadmiar stresu – przyczyniają się do ich wzrostu w organizmie, a tym samym do szybszego starzenia się, miażdżycy, cukrzycy oraz wspomnianych nowotworów. Jeśli chcesz wiedzieć, jak wyeliminować ze swojego organizmu nadmiar wolnych rodników, jakie substancje zawarte w pożywieniu temu sprzyjają i gdzie ich szukać zapraszamy do wysłuchania audycji. To nic nie kosztuje. A zyskać można zdrowie.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia