Bielańska Czasówka już w sobotę

58

Bielańska Czasówka by ŻTC BIKE RACE odbędzie się już w najbliższą sobotę, 18 września. To wyjątkowa rywalizacja rozgrywana w jeździe indywidualnej na czas. Patronem medialnym imprezy jest Radio Bezpieczna Podróż.

Kolarze walczyć  będą na warszawskich Bielanach na krótkiej trasie, bo mającej zaledwie 5,6 km. Tradycyjnie start odbywał się będzie w dwóch grupach – rowery dowolne oraz rowery szosowe i do jazdy indywidualnej na czas. Będzie to ostatni wyścig organizowany w tym roku przez ŻTC BIKE RACE. Na nadwiślańskich, bielańskich ścieżkach rowerowych rywalizować będą zawodnicy z całej Polski.

– Przed nami ostatni epilog kolarskich zmagań 2021 organizowany przez ŻTC BIKE RACE. Jak zwykle na koniec sezonu zapraszamy na warszawskie Bielany, gdzie zawodnicy stoczą zacięty bój na nadwiślańskich ścieżkach rowerowych. Do zobaczenia na starcie! – zachęca do udziału w zawodach dyrektor cyklu ŻTC BIKE RACE, Wojciech Pawelec.

Organizatorem imprezy sportowej jest Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów. Projekt jest współfinansowany ze środków m.st. Warszawy.

Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Wojciechem Pawelcem

Bielańska Czasówka 2021

Zainteresował cię nasz temat? Przeczytaj także: ŻTC BIKE RACE 2021