Bieg Hutnika już za nami

178

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Bieg Hutnika, czyli jedna z najbardziej znanych sportowych imprez w Warszawie już za nami. O tym, jak przebiegały przygotowania do tego wydarzenia rozmawiamy z Przemysławem Popkiem wiceprezesem klubu Hutnik Warszawa. Nasza rozmowa odbyła się w studiu Radia Bezpieczna Podróż w ramach audycji realizowanej we współpracy ze Stowarzyszeniem ULICA DZIELNICA STOLICA i portalem Północna Ćwiartka. Bez wątpienia to, co najbardziej wyróżnia Bieg Hutnika od innych stolicznych imprez sportowych jest miejsce jego rozgrywania. A mianowicie teren pracującej Huty Arcelor Mittal Warszawa. Tegoroczna edycja biegu, który został rozegrany 10 października, była już piątą odsłoną tych zawodów. Trasa biegu wiodła m.in. przez budynek wykańczalni czy walcownię. Co ważne zawodnicy na starcie stanęli po rocznej przerwie w organizacji imprezy, spowodowanej oczywiście pandemią koronawirusa. Każdy z uczestników zawodów otrzymał pakiet startowy, a na mecie pamiątkowy medal. Z kolei najlepsi odebrali specjalne nagrody wykonane z prawdziwych stalowych prętów o wadze kilkunastu kilogramów.

A co się działo w tym roku na trasie i jak wyglądały przygotowania do zawodów? O tym usłyszycie w naszym wywiadzie z Przemysławem Popkiem. Zapraszamy do wysłuchania.

Zainteresował cię nasz materiał? Chciałbyś wiedzieć więcej o tym, co się dzieje w północnych dzielnicach Warszawy? Sprawdź tutaj.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia