Fizjoterapia niemowląt i dzieci

415

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Fizjoterapia niemowląt i dzieci to temat, który w ostatnich latach wzbudza duże zainteresowanie wśród rodziców. Dlatego też postanowiliśmy poruszyć tę kwestię na antenie Radia Bezpieczna Podróż. Gościem w programie „Legionowo – Miasto Przyjazne Mieszkańcom” była dyplomowana fizjoterapeutka Renata Wiśniewska. Na co dzień zajmująca się właśnie fizjoterapią niemowląt, rehabilitacją dzieci w wieku szkolnym, jak i dzieci z niepełnosprawnościami. Dlaczego rodzice dzisiaj decydują się na wizytę u fizjoterapeuty z dopiero co urodzonym dzieckiem? Czy szkolne plecaki są przyczyną wad postawy u dzieci? Czym jest zaburzenie czucia głębokiego i czym skutkuje u dzieci? Na te i inne pytania z zakresu fizjoterapii odpowiedź usłyszysz w naszym wywiadzie. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z Renatą Wiśniewską.

Fizjoterapia niemowląt i dzieci – cz. 1
cz. 2
cz. 3
cz. 4

Zainteresował cię nasz materiał: Przeczytaj także: Otyłość

Poznaj też, jak zwalczyć ból głowy bez tabletek.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia