Grupa Kaar-Med. Moc zdrowia psychicznego w sercu Legionowa.

Zdrowie psychiczne w zasięgu ręki w Legionowie. Grupa Kaar-Med to klinika, która oferuje szeroki zakres usług psychologicznych i terapeutycznych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zapraszam do wysłuchania podcastu z Dyrektorem Operacyjnym Grupy Kaar-Med, Panią Iwoną Dąbrowską, która jest niezwykle doświadczoną i zaangażowaną osobą, pełni kluczową rolę w kierowaniu placówką i zapewnianiu wysokiej jakości świadczenia usług zdrowia psychicznego dla mieszkańców Legionowa i okolic.

100

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Skorzystaj z usług Grupy Kaar-Med w Legionowie. Oferta obejmuje wsparcie psychologiczne, psychoterapię, terapię środowiskową oraz psychiatrię dla pacjentów w każdym wieku.

Legionowo, dynamicznie rozwijające się miasto województwa mazowieckiego, może pochwalić się obecnością instytucji, które nie tylko dbają o fizyczne zdrowie swoich mieszkańców, ale także oferują wsparcie w dziedzinie zdrowia psychicznego. Jedną z takich instytucji jest Grupa Kaar-med, klinika świadcząca usługi psychologiczne, psychoterapeutyczne i terapeutyczne środowiskowo na ulicy Sienkiewicza 13 A. Od 1 kwietnia 2020 roku, Grupa Kaar-med z dumą oferuje szeroki zakres usług z zakresu zdrowia psychicznego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Bogata oferta obejmuje poradnictwo psychologiczne, psychoterapię, terapię środowiskową oraz psychiatrię, co czyni klinikę miejscem kompleksowej opieki nad pacjentami w różnych fazach życia.

Co wyróżnia Grupę Kaar-med spośród innych placówek tego typu? Przede wszystkim, ich podejście do terapii opiera się na doświadczeniu w pracy z dziećmi i rodzinami. Zrozumienie specyfiki każdej grupy wiekowej oraz indywidualnych potrzeb pacjentów jest priorytetem dla kadry kliniki. Różnorodność form terapii, dostosowanych do potrzeb pacjenta, sprawia, że każdy może znaleźć właściwą dla siebie metodę wsparcia.

Dostępna pomoc dla wszystkich

Czym wyróżnia się oferta Grupy Kaar-med dla mieszkańców Legionowa? Po pierwsze, pacjenci mogą skorzystać z usług zarówno odpłatnych, jak i objętych umową z Narodowym Funduszem Zdrowia. Dodatkowo, niezależnie od formy terapii, nie jest wymagane skierowanie, co ułatwia dostęp do pomocy dla wszystkich zainteresowanych. Co więcej, Grupa Kaar-med zapewnia szeroki wachlarz możliwości terapeutycznych. Poradnictwo psychologiczne diagnostyczne, indywidualna i rodzinna psychoterapia, terapia grupowa czy sesje wsparcia psychospołecznego to tylko niektóre z dostępnych opcji. Dla osób objętych opieką NFZ, rodziny oraz przedstawiciele ustawowi mogą także korzystać z terapii środowiskowej.

Oprócz usług świadczonych na zasadach publicznych, Grupa Kaar-med oferuje również wsparcie w formie świadczeń komercyjnych. Bez skierowania, dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe mogą skorzystać z poradnictwa psychologicznego, co czyni klinikę miejscem otwartym dla każdego, kto poszukuje wsparcia w dziedzinie zdrowia psychicznego. Grupa Kaar-med to nie tylko klinika zdrowia psychicznego, ale przede wszystkim oaza wsparcia dla mieszkańców Legionowa. Ich zaangażowanie, profesjonalizm oraz zrozumienie indywidualnych potrzeb pacjentów czynią tę placówkę miejscem, w którym każdy może znaleźć pomoc i wsparcie na drodze do zdrowia psychicznego.

Pani Iwona Dąbrowska odznacza się głęboką wiedzą z zakresu zarządzania w służbie zdrowia oraz bogatym doświadczeniem w pracy z pacjentami. Jej profesjonalizm, empatia oraz umiejętność budowania relacji z pacjentami i personelem kliniki stanowią fundamenty sukcesu Grupy Kaar-med. Podczas rozmowy z nią można zauważyć jej zaangażowanie w zapewnienie kompleksowej opieki zdrowotnej oraz stałe dążenie do doskonalenia oferowanych usług. Pani Dąbrowska zdaje sobie sprawę z wagę zdrowia psychicznego oraz roli, jaką pełni klinika w życiu pacjentów, dlatego podejmuje wszelkie działania mające na celu zapewnienie im wsparcia na najwyższym poziomie.

Zapraszam do wysłuchania podcastu z Panią Iwoną Dąbrowską Dyrektorem Operacyjnym Opieki Psychiatrycznej i Medycyny Szkolnej ,rozmawiała Patrycja Tabaczek

Zainteresował Cię temat społeczności legionowskiej? Więcej ciekawych tematów znajdziesz pod tym linkiem

Witajcie na Naszym Portalu – źródle informacji, które nie tylko informuje, ale także inspiruje! Jesteśmy pierwszą w Europie redakcją, gdzie różnorodność nie jest jedynie hasłem, lecz naszą siłą. Nasze treści są współtworzone przez utalentowane jednostki z niepełnosprawnościami, co sprawia, że każdy artykuł jest wyjątkowy.Odkryj więcej na naszej stronie!

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia