Wywiad z Joanną Brodzik

488

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Z Joanną Brodzik

Zapraszamy na wywiad z Joanną Brodzik. Jej tematem jest wstyd. Czy dotyka on wyłącznie osoby z niepełnosprawnościami? Bynajmniej! Jakiś czas temu aktorka Joanna Brodzik wraz z czasopismem „Wysokie obcasy” zainicjowała akcje „A ty czego się wstydzisz?”. Dzięki niej każdy, kto tylko chciał, mógł za pośrednictwem listu, e-maila opisać swoją historię, a ściśle to, czego w życiu wstydzi się najbardziej. W ramach akcji swoimi historiami podzieliło się już tysiące osób. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy Anny Dydymskiej z Radia Bezpieczna Podróż z Joanną Brodzik. Aktorka mówi w niej nie tylko o samej inicjatywie, ale i m.in. o własnych kompleksach. Ponadto opowiada o tym, jak zaczęła się jej wieloletnia, owocna współpraca z osobami z niepełnosprawnością. 

Przypomnijmy, że Joanna Brodzik to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Rozpoznawalność przyniosła jej rola w serialu „Kasia i Tomek”, w którym zagrała główną rolę u boku Pawła Wilczaka – swojego życiowego partnera, z którym obecnie wychowuje dwóch synów. W dalszych latach moglibyśmy oglądać ją m.in. w serialu „Dom nad Rozlewiskiem. Następnie w 2007 roku została nagrodzona Telekamerą w kategorii „najlepsza aktorka”. W 2021 pojawił się serial „Receptura”, w której gra Anetę Żakowską – matkę głównej bohaterki. Niedawno wydała także własną książkę kucharską „Umami”.

Wywiad z Joanną Brodzik – cz. 1
Cz. 2
Cz. 3
Cz. 4

Zainteresował cię nasz temat? Przeczytaj także wywiad z aktorką Beatą Kawką.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia