Polskie gwiazdy na motocyklach

748
motocykl Suzuki
Kalendarz imprez moto na najbliższy tydzień - motocykl Suzuki

Wiosna to czas, w którym na ulicach znów będziemy mogli usłyszeć ryk jednośladów. Okazuje się, że i sławy mają do nich wielką słabość, a dla niektórych to wręcz prawdziwa pasja. Poznajcie bliżej polskie gwiazdy na motocyklach

Polskie gwiazdy na motocyklach – wygodny środek transportu 

Marcelina Zawadzka w 2011 roku zdobyła tytuł Miss Polonia. Kilka lat później zyskała popularność jako modelka, prezenterka, a także influencerka. Wielu fanów może jednak zaskoczyć jej miłość nie tylko do samych motocykli, ale i ogólnie motoryzacji. W 2020 roku wzięła udział w rajdzie Africa Eco Race, gdzie usiadła za sterami ciężarówki. Martyna Wojciechowska (na zdjęciu głównym) to gwiazda, która niemal od początku swojej kariery znana jest z wielkiego zamiłowania do szybkich pojazdów. Już jako mała dziewczynka odkładała swoje kieszonkowe na wymarzony motocykl. W wieku 10 lat stała się właścicielką niebieskiego Rometa 50. Warto przypomnieć, że kilka lat temu prezenterka uległa poważnemu wypadkowi właśnie na motocyklu. Mimo to dziś znowu szaleje na dwóch kołkach. Aktorka i wokalistka Julia Pietrucha kilka lat temu zdała egzamin praktyczny na motocykl. Wraz z mężem, właśnie tym środkiem transportu postanowiła zwiedzić Indonezję, Tajwan, Laos i Wietnam. 

Polskie gwiazdy na motocyklach – pasja do jednośladów 

Doda to z pewnością jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd ostatnich lat. Jakiś czas temu zaskoczyła swoich fanów zdjęciem na motocyklu, które zamieściła w swoich mediach społecznościowych. Jednoślady stały się nową pasją artystki do tego stopnia, że postanowiła zapisać się do kołka motocyklowego. Aktor Marek Siudym ma wiele pasji, a jedną z nich są motocykle. Okazuje się, że ma ich całą kolekcję – w tym modele terenowe, turystyczne i klasyczne Harleye. Rafała Cieszyńskiego możemy zobaczyć nie tylko w popularnych, polskich serialach, ale i na deskach teatru. W mediach społecznościowych można podziwiać mnóstwo zdjęć aktora, który z dumą prezentuje swoje motocykle. W jego kolekcji znajduje się m.in. Sportsterem Forty Eight 1200 czy FXDR z 2019. Wielką fanką jednośladów jest też Agnieszka Woźniak-Starak. Dziennikarka pasją zaraziła się od swojego byłego męża, Adama Bodziaka, który brał udział w wyścigach motocyklowych.

Polskie gwiazdy na motocyklach 

Polskie gwiazdy na motocyklach – zamiłowanie do prędkości 

Bogusław Linda prawo jazdy na motocykl wyrobił sobie już jako młody chłopak. Jednym z jego pierwszych modeli była czarna Honda w typie Harleya. Kilka lat później stał się również twarzą Harleya V RODO. Dzięki tej współpracy zdał sobie sprawę, że motocykle są jego wielką pasją, która do dziś nie uległa zmianie. Polskie gwiazdy na motocyklach są dowodem na to, że nawet mając wiele pasji można oddać się miłości do jednośladów. Interesujący może być również fakt, jak wiele znanych kobiet interesuje się dwukołowymi maszynami. Burzą tym samym stereotyp dotyczący postrzegania kobiet, które nie znają się na motoryzacji, która przecież może łączyć nas wszystkich.

Foto: Archiwum

Zobacz także: Gwiazdy na motocyklach