Wywiad z Maciejem Ogrodowiczem

412

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Wywiad z Maciejem Ogrodowiczem, nauczycielem WF i wychowawcą w Szkole Podstawowej nr 4 w Legionowie odbył się na antenie Radia Bezpieczna Podróż. Tematem kolejnego odcinka programu “Legionowo – Miasto Przyjazne Mieszkańcom” była profilaktyka uzależnień wśród młodzieży. Maciej Ogrodowicz prowadzi w szkole zajęcia ruchowe w programie o nazwie „Profilaktyka poprzez sport”. W wywiadzie usłyszycie o różnych zagrożeniach i wpływie zajęć fizycznych na ich zapobieganie. W trakcie rozmowy Maciej Ogrodowicz opowiedział też o rodzaju zajęć jakie prowadzi i problemach z jakimi boryka się współczesna młodzież, m.in. fonoholizm, obniżona kondycja po pandemii czy przewlekły stres oraz sposobach na radzenie sobie z nimi.

Wywiad z Maciejem Ogrodowiczem

cz.1

cz.2

cz.3

cz.4

Zainteresował cię temat spraw społeczności legionowskiej? Z pewnością więcej materiałów na ten temat znajdziesz tutaj.

Słuchaj Radia Bezpieczna Podróż!

Słuchaj nas online!

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia