19. Festiwal Filmów-Spotkań Niezwykłych

350

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Radio Bezpieczna Podróż Zaprasza na 19. Festiwal Filmów-Spotkań Niezwykłych w Sandomierzu. W programie wiele ciekawych seansów kina rodzimego oraz globalnego. Wśród repertuaru: „Sukienka” Tadeusza Łysiaka (z nominacją do Oskara), „C’mon c’mon” Mike’a Mills’a, „Dom Gucci” Ridley’a Scott’a, czy „Infinite Storm” Małgorzaty Szumowskiej. Filmy będzie można oglądać w sandomierskich kinach już od soboty 25. czerwca. Na festiwalowiczów czekają też inne wydarzenia kulturalne. Melomani będą mogli wysłuchać recitalu Magdy Umer, koncertu Voo Voo lub wziąć udział w Rekordzie Polski w śpiewaniu piosenki literackiej. Wśród wystaw będzie można podziwiać „La Stradę. Plakaty Społeczne”, „ManuFAKTURĘ Czasu” Leszka Mądzika, „Na jedwabnym szlaku” oraz „Napis. Okładki” Katarzyny Stanny. Szykujcie się też na warsztaty, debaty, Niezwykły Spacer z Psami po deptaku na Dolnym Podwalu czy Strefę Książki. Pomysłodawczynią i dyrektorką festiwalu jest Katarzyna Kubacka-Seweryn. Szczegółowy harmonogram oraz więcej informacji znajdziecie na stronie wydarzenia.

Zapowiedź Festiwalu Filmów-Spotkań Niezwykłych

Wspieramy projekt “Legalna Kultura”

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia