Kazimierz Marcinkiewicz żeni się po raz trzeci

Co on w sobie ma, pytają dziewczęta w każdym wieku i dają się nabrać po raz kolejny. Kazimierz Marcinkiewicz żeni się po raz trzeci. Po Izabeli która czeka na alimenty czas na Martynę.

307

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Aleksander Kwaśniewski o Wynikach Wyborów - Polska ma w tej chwili dwóch polityków, którzy na salonach europejskich bardzo się liczą
Kazimierz Marcinkiewicz żeni się po raz trzeci. Kazimierz Marcinkiewicz i Aleksander Kwasniewski, rozwód i wyrok za niezapłacone alimenty dla Isabel

Kazimierz Marcinkiewicz ogłosił niedawno, że po raz trzeci się żeni. Obecny polityk PO i były premier ma za sobą dwa rozwody, z których drugi zakończył się głośnym sporem sądowym o alimenty. Jego nową partnerką jest Martyna Kinastowska, którą poznał jeszcze przed rozwodem z drugą żoną. Marcinkiewicz oświadczył się jej niedługo po rozstaniu z Izabelą Olchowicz. Para obecnie przygotowuje się do ślubu, który odbędzie się niebawem.

Martyna Kinastowska to znana artystka, malarka i fotografka. Marcinkiewicz opisał ich spotkanie jako wzajemne przyciągnięcie i fascynację. Para jest bardzo zakochana i szczęśliwa. Kinastowska podzieliła się na Instagramie informacją, że sukienka ślubna już została wybrana i jest prosta oraz skromna. Planują skromne i intymne wesele, nie będą organizować balu ani nosić tiuli i koronkowych sukienek. Informację o ślubie zamieszczający na swoim profilu Instagramowym były premier obnażył przez udostępnienie relacji partnerki, w której prezentuje swoją suknię ślubną.

Jednak ostatnio Kazimierz Marcinkiewicz spotkał się z kłopotami. Sąd wydał wyrok, w którym polityk został oskarżony o uchylanie się od płacenia alimentów na rzecz byłej żony Izabelli Olchowicz. To kolejna odsłona długotrwałej batalii prawnej dotyczącej alimentów. Na początku tego roku sąd wydał wcześniejszy wyrok, nakładając na byłego premiera karę ograniczenia wolności i pracę na cele społeczne. Jednak Marcinkiewicz i jego pełnomocnik złożyli sprzeciw, co doprowadziło do ponownego rozpatrzenia sprawy. W efekcie nowy wyrok sądu skazał go na grzywnę oraz obciążył go kosztami procesu.

Mimo tych problemów prawnych, Kazimierz Marcinkiewicz nie stracił wiary w miłość i jest gotowy wziąć kolejny ślub. Para jest zdecydowana na swoje wspólne życie i nie dopuściła, aby trudności prawne wpływały na ich związek.

Izabela Olchowicz - Marcinkiewicz (instagram) Kazimierz Marcinkiewicz żeni się po raz trzeci. Kazimierz Marcinkiewicz i Aleksander Kwasniewski, rozwód i wyrok za niezapłacone alimenty dla Isabel
Izabela Olchowicz – Marcinkiewicz (instagram) Kazimierz Marcinkiewicz żeni się po raz trzeci. Kazimierz Marcinkiewicz i Aleksander Kwasniewski, rozwód i wyrok za niezapłacone alimenty dla Isabel

Kazimierz Marcinkiewicz i jego małżeństwa

Pierwszą żoną Kazimierza Marcinkiewicza była Maria Marcinkiewicz, której przyrzekał wierność małżeńską w 1981 roku. W 2009 r. porzucił żonę Marię i poślubił młodszą od siebie o 23 lata Izabelę Olchowicz, którą pieszczotliwie nazywał Isabel. Oboje wyznawali sobie miłość, ale ich związek rozpadł się w 2016 roku. Najnowszą wybrankę poznał jeszcze przed otrzymaniem rozwodu z Isabel Olchowicz, jest to Martyna Kinastowska. Pod koniec ubiegłego roku pisał „Zaręczyliśmy się, bo chcemy zawsze być razem.„. Pewnie to nie ostatni raz.

Po tym jak wykopał Isabel, Kazimierz Marcinkiewicz chce wrócić do żony Marysi!

Kazimierz Marcinkiewicz przez sąd uznany winnym. Isabel, była żona dopięła swego

Była żona do Marcinkiewicza: Oby tylko nie zapłodnił Pan żadnej kobiety …

ISABEL A MARCINKIEWICZ. KTO JEST OFIARĄ? Isabel: Nie rozbiłam małżeństwa K. Marcinkiewicza!

Jak to z Kazimierzem było NOWA PARTNERKA MARCINKIEWICZA O ISABEL – SZOKUJĄCE SŁOWA!

Najnowsza narzeczona. Kazimierz Marcinkiewicz się żeni już trzeci raz
Najnowsza narzeczona. Kazimierz Marcinkiewicz się żeni już trzeci raz

Kazimierz Marcinkiewicz skazany!

W kolejnym rozdziale tej długotrwałej batalii sądowej, prokuratura zdecydowała się w czerwcu 2023 roku wnieść akt oskarżenia przeciwko byłemu premierowi Kazimierzowi Marcinkiewiczowi. Zarzut dotyczył uchylania się od płacenia alimentów na rzecz byłej żony, Izabelli. Była to już kolejna próba walki o alimenty przez panią Izabellę, która wcześniej nie odniosła sukcesu. Po braku reakcji ze strony Marcinkiewicza na wyrok z stycznia dotyczący tej samej sprawy, kobieta zdecydowała się złożyć kolejne zawiadomienie do prokuratury. Tym razem jednak sąd działał ekspresowo i wydał wyrok już 13 lipca 2023 roku.

Zgodnie z wyrokiem sądu, polityk został skazany na karę grzywny w wysokości 200 stawek dziennych, z których każda wynosi 20 złotych. Dodatkowo Marcinkiewicz musi również pokryć koszty związane z procesem. Przedtem, jak przypomniano, w styczniu tego samego roku Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy wydał wyrok nakazowy wobec byłego premiera, dotyczący uchylania się od obowiązku alimentacyjnego. Wówczas polityk został skazany na sześć miesięcy ograniczenia wolności w postaci nieodpłatnej pracy na cele społeczne, wykonywanej w wymiarze 20 godzin miesięcznie. Strona w postaci pełnomocnika Marcinkiewicza sprzeciwiła się wyrokowi, co skutkowało ponownym rozpoczęciem sprawy od nowa.

Zachęcam także do lektury Inflacja a alimenty

Pomóżcie nam wspólnie dla Was pracować, bo Warszawa to także Wy! Poznaj swoje miasto, za naszym pośrednictwem.

Dziś jest tak Wiedza Warszawiaków o Warszawie, a jak będzie po reformie szkolnictwa. Zgłaszam się z apelem do organizatorów i uczestników do nadesłania krótkiej relacji lub chociażby kilku fotek. Z pewnością ukażą się na naszej stronie. Czekam na sygnał piotrpawlak@radiobp.org

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia