Tragiczny wypadek w Ględowie

Tragiczny wypadek w Ględowie

180

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Tragiczny wypadek w Ględowie
Tragiczny wypadek w Ględowie

Tragiczny wypadek w Ględowie. Wczoraj w niedzielę 10 marca około godziny 15:00 na drodze krajowej nr 25 w miejscowości Ględowo pomiędzy Człuchowem, a Kamieniem Krajeńskim doszło do tragicznego wypadku. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe – opel i peugeot. W wyniku czołowego zderzenia śmierć poniósł 16-latek, który podróżował oplem. Pozostałe cztery osoby jadące autami zostały ranne i trafiły do szpitala, a stan jednej z nich jest bardzo poważny. Droga krajowa nr 25 w miejscu zdarzenia była zablokowana przez najbliższe godziny, a utrudnienia usunięto ostatecznie około godziny 18:15. Na miejscu pracowały służby ratunkowe, w tym policja, straż pożarna i pogotowie ratunkowe.

Tragiczny wypadek w Ględowie – czołowe zderzenie

Według informacji policjantów doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów marki Opel i Peugeot. W pierwszym z nich jechały trzy osoby: mężczyzna, który siedział za kierownicą, kobieta i 16-letni chłopiec. W drugim samochodzie znajdowało się dwóch dorosłych mężczyzn. 16-letni pasażer Opla niestety poniósł śmierć na miejscu zaś pozostałe cztery osoby uczestniczące w wypadku przewieziono do szpitala. Siła uderzenia obu pojazdów była tak duża, że oba były praktycznie całe zniszczone, a podróżujący nimi zakleszczeni poinformowali strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Człuchowie.

Tragiczny wypadek w Ględowie – uwagi policji

Na miejscu wypadku policja pracowała pod nadzorem prokuratora, zabezpieczyła miejsce wypadku i wyznaczyła objazdy. Zderzenie było tak mocne, że ratownicy musieli użyć specjalnych narzędzi by wyciągnąć poszkodowanych z wraków. Pomorska policja ustala dokładne okoliczności zdarzenia i apeluje jednocześnie aby zachować szczególną ostrożność i nie przeceniać swych możliwości. W całym tym tragicznym wydarzeniu pomagało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, które musiało udzielić pomocy osobie, która ucierpiała najbardziej lecz przeżyła. Jest to już kolejna osoba na naszych drogach, której życie tak naprawdę jeszcze na dobre się nie zaczęło i już nie zacznie.

Zainteresował cię nasz artykuł? Przeczytaj także o historyku uprowadzonym w Gazie

redakcja BEZ BARIER z niepełnosprawnościami portal i radio
redakcja BEZ BARIER z niepełnosprawnościami portal i radio

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia