HugoDecrypte – serwis informacyjny skierowany do młodych

Wywiady Traversa przyciągają nie tylko polityków, ale i gwiazdy filmowe czy muzyczne. Tego lata rozmawiał z Christopherem Nolanem o "Oppenheimerze", a także z Timothee Chalametem i Zendayą o sequelu "Diuny". To pokazuje, jak bardzo rozszerzył zakres swoich medialnych wpływów.

71

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

HugoDecrypte wywiad z Prezydentem Macronem
HugoDecrypte wywiad z Prezydentem Macronem

Hugo Travers, choć niekonwencjonalny, może być najpopularniejszym dziennikarzem we Francji. W wieku 26 lat założył HugoDecrypte, medialny startup zwracający się głównie do młodych ludzi. Od swoich skromnych początków jako kanał na YouTube, zdobył 14 milionów obserwujących na platformach społecznościowych, a jego materiały cieszą się setkami milionów odsłon miesięcznie.

Czy start-up informacyjny może odnieść sukces? – HugoDecrypte

Jego wpływ w mediach społecznościowych przewyższa nawet takie autorytety jak Le Monde czy BFMTV. Codzienna aktualizacja wiadomości Traversa jest najchętniej pobieranym podcastem we Francji, co podkreśla jego niezwykłą popularność. Travers nadal identyfikuje się jako YouTuber, co wskazuje na jego skromne początki i nowoczesne podejście do dziennikarstwa.

Travers przyciąga młodą publiczność, która często ignoruje tradycyjne media. Jego wiarygodność wśród młodych widzów jest wysoka, a Sciences Po Journalism School uznaje go za istotne źródło informacji. Nawet francuscy politycy, w tym prezydent Macron, starają się przez niego dotrzeć do młodszych wyborców.

Początki Traversa nie były łatwe; zaczynał z prostym Chromebookiem i pomysłem. Jego zainteresowanie polityką i chęć zmiany narracji w mediach stały się podstawą sukcesu HugoDecrypte. Z czasem, jego zespół i możliwości rozrosły się, a dzisiaj firma działa z nowoczesnego biura w Paryżu.

Najwięksi chętnie udzielają mu wywiadu

Wywiady Traversa przyciągają nie tylko polityków, ale i gwiazdy filmowe czy muzyczne. Tego lata rozmawiał z Christopherem Nolanem o „Oppenheimerze”, a także z Timothee Chalametem i Zendayą o sequelu „Diuny”. To pokazuje, jak bardzo rozszerzył zakres swoich medialnych wpływów.

Travers świadomie podążał za młodszą widownią, wprowadzając swoje treści na TikToka. Jego podejście, oparte na zaufaniu i niezależności finansowej, odróżnia HugoDecrypte od tradycyjnych mediów. Pomimo trudności w branży, Travers i jego zespół wierzą w międzynarodowy potencjał swojego modelu, co może zmienić przyszłość dziennikarstwa.

————————

Dziękujemy że przeczytałeś ten artykuł, jest on przygotowany przez naszą redakcję składającą się z osób z niepełnosprawnościami. Niektórzy z nas mają znaczne dysfunkcje jak porażenie mózgowe jednak walczymy bo umysły mamy dzielne dzięki takim jak TY. Takim którzy dają nam wiarę w sens tego co robimy. Im większy nasz zasięg tym więcej takich jak MY znajdzie sens życia dzięki takim jak TY.

Pierwsza w UE radiowa i portalowa redakcja z niepełnosprawnościami

Przełam swoje bariery, dołącz do nas, mamy świetne narzędzia do niwelowania różnic i doświadczenie w kaształceniu osobowości. Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Razem pokonamy trudności a ty zostaniesz świetnym dziennikarzem. Walcz razem z nami o lepsze jutro takich jak TY i MY. kontakt@radiobp.org

Prowadzimy restaurację ZDRÓWKO którą wspiera Jarosław Uściński

redakcja z niepełnosprawnościami portal i radio
redakcja z niepełnosprawnościami portal i radio

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia