Zawalił się most w Baltimore! Film.

W Baltimore w Stanach Zjednoczonych zawalił się most. Uderzył w niego kontenerowiec - podała agencja Reuters. Lokalna rozgłośnia WTOP news poinformowała, że po kolizji "wiele pojazdów" znajdujących się na moście wpadło do wody.

843

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

W Baltimore, na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych, doszło do tragicznego incydentu, który wstrząsnął społecznością. Według informacji podanych przez agencję Reuters, most w tym mieście zawalił się po tym, jak kontenerowiec uderzył w jego konstrukcję. Lokalna rozgłośnia WTOP news doniosła, że w wyniku tej kolizji wiele pojazdów, które w tym momencie znajdowały się na moście, spadło bezpośrednio do wody. Brak szczegółowych informacji dotyczących liczby poszkodowanych osób, jednak obawy dotyczące bezpieczeństwa oraz potencjalnych ofiar tego tragicznego wypadku są poważne.

Incident ten wywołał natychmiastową reakcję służb ratunkowych oraz agencji zajmujących się bezpieczeństwem. Zespoły ratownicze zostały wysłane na miejsce zdarzenia, aby udzielić pomocy poszkodowanym i przeprowadzić ewakuację osób, które mogą być w niebezpieczeństwie. Do tej pory nie są jasne przyczyny kolizji, ani skala szkód, które spowodował upadek mostu. Śledztwo w tej sprawie na pewno zostanie przeprowadzone, aby ustalić odpowiedzialność za to tragiczne wydarzenie i zapobiec podobnym incydentom w przyszłości.

Pojawiają się wyraźniejsze nagrania z momentu, kiedy most Key Bridge zawalił się – ogromna akcja ratunkowa w toku, gdy urzędnicy informują o obecności około 10 pojazdów i 7 pracowników budowlanych na moście w chwili zdarzenia; trwa akcja ratunkowa.”

Zdjęcia i nagrania wideo z miejsca zdarzenia pokazują chaos i zniszczenie, które towarzyszyło zawaleniu się mostu. Woda zalewa fragmenty drogi, a służby ratunkowe desperacko starają się dotrzeć do osób, które mogły ucierpieć wskutek tego wypadku. Władze miasta oraz agencje odpowiedzialne za utrzymanie infrastruktury natychmiast podjęły działania mające na celu zabezpieczenie terenu oraz zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom. Jednocześnie apelują do wszystkich kierowców i osób podróżujących w okolicy o zachowanie ostrożności i śledzenie informacji dotyczących zamknięć dróg oraz alternatywnych tras.

Według informacji AIS (Automated Identification System), kontenerowiec, który uderzył w most Francis Scott Key Bridge niedaleko Baltimore, nosił banderę Singapuru i nosił nazwę DALI.

Witajcie na Naszym Portalu – źródle informacji, które nie tylko informuje, ale także inspiruje! Jesteśmy pierwszą w Europie redakcją, gdzie różnorodność nie jest jedynie hasłem, lecz naszą siłą. Nasze treści są współtworzone przez utalentowane jednostki z niepełnosprawnościami, co sprawia, że każdy artykuł jest wyjątkowy.Odkryj więcej na naszej stronie!

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia