Nie żyje 15-miesięczne dziecko. Tragedia w Warszawie.

W sobotę w Warszawie doszło do tragicznego zdarzenia, gdy 15-miesięczne dziecko wypadło z okna mieszkania na czwartym piętrze. Pomimo natychmiastowej interwencji i przewiezienia dziecka do szpitala, niestety nie udało się uratować jego życia. Informacje te potwierdziła Barbara Szczerba z zespołu prasowego stołecznej policji.

156

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Wielkanocna makabra w Warszawie. Nowe informacje
Wielkanocna makabra w Warszawie. Nowe informacje


Policjantka zdradziła PAP, że zgłoszenie dotarło do policji po godzinie 15. Na ulicy Płockiej w Warszawie, 15-miesięczne dziecko wypadło z okna mieszkania, które mieściło się na czwartym piętrze. Barbara Szczerba poinformowała, że natychmiast przetransportowano dziecko do szpitala.

Policjanci obecni na miejscu zdarzenia przeprowadzili kompleksowe czynności, obejmujące oględziny oraz zabezpieczenie wszelkich istotnych śladów. Niestety, po otrzymaniu informacji od policjantki, potwierdzono tragiczną wieść, że życia dziecka nie udało się uratować. Jak przekazała, wszelkie szczegóły i okoliczności tego tragicznego wydarzenia będą dokładnie wyjaśniane w toku prowadzonego śledztwa. Nadzór nad tym postępowaniem będzie sprawowała prokuratura rejonowa Warszawa-Wola

Inowrocław. Nie żyje dwuletnie dziecko

W sobotę, równolegle do tragicznego zdarzenia w Warszawie, miało miejsce kolejne nieszczęście w Inowrocławiu (woj. kujawsko-pomorskie). Około południa na parkingu przed supermarketem przy ul. Św. Ducha doszło do potrącenia dwuletniego dziecka. Sierżant sztabowy Emil Gawroński z KPP w Inowrocławiu poinformował Interię, że 62-letnia kobieta kierująca samochodem marki Volvo potrąciła chłopczyka. Niestety, życia dziecka nie udało się uratować. Kobieta kierująca pojazdem była trzeźwa i nie miała związku z rodziną dziecka. Policja pod nadzorem prokuratora dokładnie wyjaśnia okoliczności tego tragicznego wypadku. Te dwie dramatyczne sytuacje, które miały miejsce tego samego dnia, przypominają nam, że czasami nie zwracamy wystarczającej uwagi na rzeczy, które są naprawdę istotne.


Witajcie na Naszym Portalu – źródle informacji, które nie tylko informuje, ale także inspiruje! Jesteśmy pierwszą w Europie redakcją, gdzie różnorodność nie jest jedynie hasłem, lecz naszą siłą. Nasze treści są współtworzone przez utalentowane jednostki z niepełnosprawnościami, co sprawia, że każdy artykuł jest wyjątkowy.Odkryj więcej na naszej stronie!


Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia