Czy Polacy obronią złotówkę przed Donaldem Tuskiem

PiS i Konfederacja za polską walutą. Czy Polacy obronią złotówkę przed Donaldem Tuskiem i Unią.

255

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Czy Polacy obronią złotówkę przed Donaldem Tuskiem Płaca minimalna zależna od regionu Polski. Banknoty 100 złotowe
Rada nadzorcza za dobry wynik, nawet 50tys na miesiąc, tyle dostaniesz jeśli wygrasz wybory do rady sejmiku

Sondaż który został przeprowadzony na temat pozbawienia Polski własnej waluty nie pozostawia wątpliwości, czy Polacy obronią złotówkę przed Donaldem Tuskiem i Unią Europejską. Wirtualna Polska postawiła Polakom pytanie: „Czy Pana/Pani zdaniem rząd powinien dążyć do wprowadzenia w Polsce waluty euro zamiast polskiego złotego?”. Jak można się domyśleć odpowiedź może być tylko jedna, czyli nie.

66,8 procent ankietowanych jest przeciwnych zmianie waluty, a aż 49,9 procent zaznaczyło  wskazało odpowiedź „zdecydowanie nie„. Na odpowiedź „Raczej nie” zdecydowało się 17,4 procent pytanych.

Wyborcy opozycji – PiS i Konfederacji zdecydowanie przeciwko 

Jak się można domyśleć zwolennicy opozycji mają stanowisko jeszcze bardziej propolskie, gdyż 95,0 procent wypowiada się przeciwko zamianie złotego na euro. Szkoda tylko, że jest to jedna z niewielu spraw, które jednoczą siły opozycyjne przeciwko dyktatowi Brukseli i pozbyciu się kontroli nad np. zasobami polskiego złota i NBP.

Czy Polacy obronią złotówkę przed Donaldem Tuskiem, banknot 10 złotych i monety
Czy Polacy obronią złotówkę przed Donaldem Tuskiem, banknot 10 złotych i monety

Czy Polacy i partie opozycyjne obronią złotówkę przed Donaldem Tuskiem i Unią Europejską

Co wydaje się być dziwne pomysł wprowadzenia euro nie cieszy się poparciem wśród zwolenników rządu. KO, Trzecia Droga i Lewica jeszcze nie przekonała swoich, gdyż tylko jedna czwarta uczestników badania jest za zmianą złotówki na euro, z czego 14,3 procent „zdecydowanie tak”

Polacy pokazują w sondażu co jest ważne

Jeżeli spojrzymy na pozostałą część społeczeństwa i osób interesujących się polityką, będących poza głównym nurtem to i tu rządzący odnoszą kolejną katastrofę. Wyborcy innych partii oraz wyborcy niezdecydowani (liczeni łącznie) nie chcą zmiany waluty na obcą. Za zmianą jest 36 procent, a przeciwko, aż 60 procent pytanych.

Czy taki sondaż i jego wyniki wpłyną w jakiś sposób na najbliższe wybory, trudno powiedzieć. Niewątpliwie w tym względzie ważniejsze będą wybory do parlamentu europejskiego i wybranie ludzi dla których interes i dobro Polski będzie sprawą pierwszorzędną.

Przeczytaj także – Auta Donalda Tuska

Pomóżcie nam wspólnie dla Was pracować, bo Radio to także Wy! 

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2024.

redakcja bez barier z niepełnosprawnościami portal i radio 1
redakcja bez barier z niepełnosprawnościami portal i radio

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia