Premiera nowego modelu ŠKODA SCALA w Tel Awiwie 

0
96
skoda scala

Premiera nowego modelu ŠKODA SCALA w Tel Awiwie

No i doczekaliśmy się światowej premiery ŠKODY SCALA, która odbyła się 6 grudnia w Tel Awiwie. Od miesięcy można było usłyszeć plotki na jej temat, zobaczyć “robocze” rysunki i móc czekać z niecierpliwości na jej premierę. Taki był plan, i tak nadszedł dzień, w którym pokazała nam się w całości, budząc wielkie emocje wśród obecnych gości na prezentacji w Petah Tikva. Czy SCALA dorówna swoim braciom z gamy modelowej? I czy może być konkurencją dla innych marek? Model zostanie wprowadzony na rynek w pierwszej połowie przyszłego roku, i wtedy się przekonamy.

ŠKODA SCALA
Źródło: skoda.com

ŠKODA SCALA w Tel Awiwie – najbezpieczniejszy w segmencie

SCALA to pięciodrzwiowy hatchback, który został wyposażony w innowacyjne systemy wspomagania kierowcy i funkcjonalności z zakresu connectivity znane z samochodów klasy premium. Systemy wspomagające parkowanie, zmianę pasa ruchu i monitorujące odległość od poprzedzającego pojazdu, takie jak: PARK ASSIST, FRONT ASSIST, LANE ASSIST, CREW PROTECT ASSIST, LANE CHANGING ASSIST, to tylko wybrane przykłady innowacyjności, z którymi SCALA stanie się jednym z najbezpieczniejszych pojazdów w swoim segmencie.

ŠKODA SCALA
Źródło: skoda.com

ŠKODA SCALA w Tel Awiwie – następca RAPID

Na miejsce pięciodrzwiowego hatchbacka RAPID do portfolio ŠKODY trafi całkowicie nowy model SCALA, zwiastujący kolejne zmiany w segmencie A samochodów tej marki. – Razem ze SCALĄ otwieramy nowy rozdział w klasie kompaktowych modeli ŠKODY. Po trzech latach intensywnych prac badawczo-rozwojowych i ponad dwóch milionach kilometrów jazd próbnych, możemy zaprezentować naszym klientom całkowicie nowy model. SCALA wyznacza nowe standardy w zakresie designu i technologii w tym segmencie – mówił niedawno Bernhard Maier, CEO ŠKODA AUTO.

Przeczytaj Nadchodzi premiera nowego modelu czeskiego producenta – Škoda SCALA