Premiera nowego modelu ŠKODA SCALA w Tel Awiwie 

356

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

skoda scala

Premiera nowego modelu ŠKODA SCALA w Tel Awiwie

No i doczekaliśmy się światowej premiery ŠKODY SCALA, która odbyła się 6 grudnia w Tel Awiwie. Od miesięcy można było usłyszeć plotki na jej temat, zobaczyć „robocze” rysunki i móc czekać z niecierpliwości na jej premierę. Taki był plan, i tak nadszedł dzień, w którym pokazała nam się w całości, budząc wielkie emocje wśród obecnych gości na prezentacji w Petah Tikva. Czy SCALA dorówna swoim braciom z gamy modelowej? I czy może być konkurencją dla innych marek? Model zostanie wprowadzony na rynek w pierwszej połowie przyszłego roku, i wtedy się przekonamy.

ŠKODA SCALA
Źródło: skoda.com

ŠKODA SCALA w Tel Awiwie – najbezpieczniejszy w segmencie

SCALA to pięciodrzwiowy hatchback, który został wyposażony w innowacyjne systemy wspomagania kierowcy i funkcjonalności z zakresu connectivity znane z samochodów klasy premium. Systemy wspomagające parkowanie, zmianę pasa ruchu i monitorujące odległość od poprzedzającego pojazdu, takie jak: PARK ASSIST, FRONT ASSIST, LANE ASSIST, CREW PROTECT ASSIST, LANE CHANGING ASSIST, to tylko wybrane przykłady innowacyjności, z którymi SCALA stanie się jednym z najbezpieczniejszych pojazdów w swoim segmencie.

ŠKODA SCALA
Źródło: skoda.com

ŠKODA SCALA w Tel Awiwie – następca RAPID

Na miejsce pięciodrzwiowego hatchbacka RAPID do portfolio ŠKODY trafi całkowicie nowy model SCALA, zwiastujący kolejne zmiany w segmencie A samochodów tej marki. – Razem ze SCALĄ otwieramy nowy rozdział w klasie kompaktowych modeli ŠKODY. Po trzech latach intensywnych prac badawczo-rozwojowych i ponad dwóch milionach kilometrów jazd próbnych, możemy zaprezentować naszym klientom całkowicie nowy model. SCALA wyznacza nowe standardy w zakresie designu i technologii w tym segmencie – mówił niedawno Bernhard Maier, CEO ŠKODA AUTO.

Przeczytaj Nadchodzi premiera nowego modelu czeskiego producenta – Škoda SCALA

Słuchaj nas online!

co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Przeczytaj jak znaleźć najlepszy warsztat.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia