80 000 Mitsubishi Eclipse Cross na drogach

605

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Mitsubishi Eclipse Cross

Mitsubishi Eclipse Cross stał się światowym hitem rok od premiery

Rok temu zadebiutował na rynku europejskim, japońskim i amerykańskim Mitsubishi Eclipse Cross. Od tamtej pory sprzedał się w 80 000 sztukach. Stał się światowym hitem dzięki połączeniu funkcjonalności SUV-a i stylowego wyglądu samochodów typu coupé.

Mitsubishi Eclipse Cross

Mitsubishi Eclipse Cross – sprzedaż do 31 grudnia 2018 r.:

  • Europa – sprzedaż 33 287
  • Ameryka Północna – sprzedaż 14 026
  • Australia i Nowa Zelandia – sprzedaż 9 332
  • Japonia – sprzedaż 11 592
  • Inne – sprzedaż 11 877

Mitsubishi Eclipse Cross – zachwycający design

Eclipse Cross to pierwszy model firmy Mitsubishi Motors w segmencie Coupe SUV, który zdobywa serca klientów swoim niezwykłym stylem – badania opinii wśród klientów potwierdzają, że najważniejszym powodem zakupu jest design.

„Eclipse Cross oferuje coś naprawdę odmiennego w sektorze kompaktowych SUV-ów” – powiedział Yuichiro Hayashi, główny specjalista ds. produktów. – „Stylistyka coupe jest tu połączona z funkcjonalnością charakterystyczną dla SUV-ów Mitsubishi oraz z wyjątkowymi doznaniami z jazdy, dzięki czemu powstał samochód, który jest stylowy, wytrzymały i świetny w prowadzeniu. Jego globalny sukces jest dowodem na to, że taka koncepcja cieszy się uznaniem klientów na całym świecie.”

Mitsubishi Eclipse Cross

Mitsubishi Eclipse Cross został samochodem roku 2019

Oprócz sukcesu sprzedażowego, Mitsubishi Eclipse Cross zdobył tytuł „RJC Car of the Year 2019” przyznawany przez japońską konferencję naukowców i dziennikarzy motoryzacyjnych (RJC). Prestiżowa nagroda RJC jest przyznawana przez ekspertów RJC, a zwycięzca jest wybierany spośród wszystkich japońskich modeli wprowadzonych na rynek krajowy. Jury doceniło elegancki wygląd modelu Eclipse Cross, doskonałe właściwości jezdne poza utwardzonymi drogami i łatwość prowadzenia.

Przeczytaj OC sprawcy kolizji – sprawdzisz przez internet

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia