Jan Strzeżek – ważne zmiany na Bielanach

292

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Jan Strzeżek był gościem Radia Bezpieczna Podróż. Radny dzielnicy Bielany wziął udział w programie realizowanym przez rozgłośnię we współpracy ze Stowarzyszeniem ULICA DZIELNICA STOLICA oraz portalem Północna Ćwiartka. Tematem rozmowy z wicerzecznikiem partii Porozumienie Jarosława Gowina, rozmawialiśmy o najnowszych zmianach we władzach dzielnicy Bielany. Wśród pytań do radnego nie zabrakło również tych dotyczących najnowszych inwestycji w dzielnicy. A także jego oczekiwań w stosunku do nowej wiceburmistrz dzielnicy Sylwii Lacek.

Jan Strzeżek w radzie dzielnicy Bielany jest radnym niezależnym. Nie jest już związany z ugrupowaniem PiS, ani z koalicją w niej rządzącą. Do rady dzielnicy Bielan startował z listy KWW Prawo i Sprawiedliwość. Mandat uzyskał w 2018 roku jeszcze jako student wydziału prawa i administracji Uniwersytetu Warszawskiego. W świecie polityki zasłynął jako osoba, która od podstaw stworzyła struktury młodzieżówki Porozumienia Jarosława Gowina.

Zapraszamy do wysłuchania wywiadu.

Zainteresował cię nasz materiał? Przeczytaj także: Rozmowa z Sylwią Lacek

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia