Wywiad z prezesem Kolei Mazowieckich

244

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Z okazji Dnia Kolejarza zapraszamy na wywiad z Robertem Stępniem, prezesem zarządu Kolei Mazowieckich. Koleje Mazowieckiego jedyny i największy przewoźnik regionalny na terenie Mazowsza. W skali roku składami oznaczonymi logo KM podróżuje kilkadziesiąt milionów osób. W ciągu doby Koleje Mazowieckie uruchamiają około 800 pociągów na różnych trasach, nie tylko obejmujących aglomerację warszawską. Spółka daje zatrudnienie blisko 3 tys. osób. Z prezesem zarządu Kolei Mazowieckich Robertem Stępniem rozmawiamy m.in. o tym, co sprawia, że pasażerowie wybierają składy KM i jak widzi on przyszłość spółki za 10 lat. Wśród pytań nie zabrakło również tych dotyczących zakupu za kwotę 2,2 mld zł 61 składów typu FLIRT w firmie Stadler. W rozmowie poruszona została także sprawa dbałości Kolei Mazowieckich o swoich pracowników i współpracy z samorządowcami. W przypadku tej ostatniej kwestii warto zwrócić uwagę, że spółka KM na przestrzeni ostatnich lat reaktywowała wiele połączeń. Tym samym przyczyniła się do zwalczania wykluczenia komunikacyjnego. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu, zrealizowanego w ramach audycji „Bezpieczna Podróż z Kolejami Mazowieckimi”.

Wywiad z prezesem Kolei Mazowieckich – cz. 1
cz.2
cz. 2

Zainteresował cię nasz temat? Przeczytaj także o nowej aplikacji biletowej KM

Materiał powstał we współpracy z Kolejami Mazowieckimi

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia