Działalność ZHP w Legionowie

488

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Na zdjęciu Sławomir Chodorski z ZHP w Legionowie. Działalność ZHP w Legionowie
Czym zajmują się obecnie harcerze i harcerki z legionowskiego hufca? O tym na antenie Radia Bezpieczna Podróż mówił Sławomir Chodorski.

Działalność ZHP w Legionowie to temat kolejnego odcinka audycji „Legionowo – Miasto Przyjazne Mieszkańcom”. Przed mikrofonem w studiu Radia Bezpieczna Podróż o bieżących działaniach legionowskiego hufca opowiadał Sławomir Chodorski. Obecnie harcerze z Legionowa i okolic angażują się w pomoc ukraińskim uchodźcom. Przede wszystkim jako wolontariusze pomagają m.in. na Dworcu Centralnym w Warszawie i organizują zbiórki darów. Co warto podkreślić zainteresowanie wstąpieniem w szeregi harcerzy wciąż jest bardzo duże. Przybywa zarówno zuchów, jak i harcerzy i harcerek. W tym roku, po dwuletniej przerwie, spowodowanej pandemią, legionowski hufiec ponownie organizuje letni obóz. Udział w nim także wezmą zuchy. A co jeszcze dzieje się w szeregach legionowskich harcerzy? O tym usłyszycie w naszym materiale. Zapraszamy do słuchania.

Działalność ZHP w Legionowie cz. 1
cz. 2
cz. 3
cz. 4

Zainteresował cię temat spraw społeczności legionowskiej? Przeczytaj także o Towarzystwie Przyjaciół Legionowa.

A więcej na temat Legionowa i spraw jego mieszkańców usłyszysz na antenie Radia Bezpieczna Podróż.

Przekaż 1% podatku na rzecz: Fundacji Emanio Arcus.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia