Śniadanie & Gablota Classic x Youngtimer Warsaw 1.10.2023 Pałac Zegrzyński

Śniadanie & Gablota Classic x Youngtimer Warsaw po udanej letniej edycji Spotkań Klasycznej Motoryzacji na błoniach PGE Narodowy 1.10.2023 Pałac Zegrzyński nad Zalewem Zegrzyńskim

544

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Po niezwykle udanej letniej edycji wspólnej imprezy, Śniadanie & Gablota Classic oraz Fundacja Youngtimer Warsaw powracają z ubiegłoroczną jesienną odsłoną! Już 1 października zapraszamy Was ponownie do malowniczych ogrodów Pałacu Zegrzyńskiego, aby hucznie zakończyć sezon i przywitać jesień w otoczeniu Waszych ukochanych klasyków i youngtimerów. Koniecznie wpadnijcie zjeść z nami pyszne śniadanie, porozmawiać i nacieszyć się tym co najlepsze z Cyklicznych Spotkań Klasycznej Motoryzacji Fundacji Youngtimer Warsaw i Śniadania & Gabloty. Organizatorzy regularnie informować będą Was w mediach społecznościowych na temat planu wydarzenia oraz zasad uczestnictwa. Widzimy się 1 października w Pałacu Zegrzyńskim! Zdjęcie tytułowe: PODI Fotografia Motoryzacyjna

Śniadanie & Gablota Classic x Youngtimer Warsaw 1.10.2023 Pałac Zegrzyński
Śniadanie & Gablota Classic x Youngtimer Warsaw 1.10.2023 Pałac Zegrzyński

REGULAMIN WYDARZENIA kilka pytań i odpowiedzi dotyczących Śniadanie & Gablota Classic x Youngtimer Warsaw.

1) Impreza jak sama nazwa wskazuje to edycja klasyczna więc organizowana dla aut starszych (old i youngtimery). Na potrzebę tego eventu przyjęliśmy umowną granicę premiery danego modelu do 1993 roku włącznie. W drodze wyjątku jesteśmy w stanie nieco nagiąć te wytyczne dla aut rzadszych, w topowych wersjach produkcyjnych, utrzymanych w idealnym stanie technicznym i wizualnym.
Decyzja o wjeździe będzie podejmowana na miejscu przez przedstawicieli YW i ŚnG zgodnie z powyższymi wytycznymi i bardzo prosimy o jej zrozumienie i uszanowanie.

2) Wydarzenie odbywa się w niedzielę 1 października 2023, między 10.00 a 14.00, a śniadanie będzie wydawane w godzinach 10:00-13:00.

3) Na wydarzenie możemy przyjeżdżać od rana. Brama główna zostanie otwarta o 8.30, od tego momentu możecie pojawiać się na terenie wydarzenia, jednakże zaznaczamy, że do godziny 10.00 będą mogły trwać jeszcze prace organizacyjne.

4) Co się stanie jeśli nie przejdę selekcji?
Jeśli nie przejdzie się selekcji będą przygotowane dwa rodzaje parkingów – jeden dla samochodów klasycznych oraz youngtimerów, drugi dla pozostałych Uczestników. Jeśli Twoje auto nie zakwalifikuje się na wjazd na parking dla klasyków zostaniesz skierowany na teren dla pozostałych Uczestników.

5) Wspólna inicjatywa ŚnG i YW, odbieramy na bardzo podobnych falach i postanowiliśmy wspólnymi siłami zrobić spotkania, które połączą to co najlepsze.

6) Cykl spotkań Śniadania & Gabloty Classic skupiony na samochodach klasycznych i youngtimerach. Ten sam klimat, ci sami organizatorzy z piękną klasyczną motoryzacją w tle. Więcej o ŚnG Classic przeczytacie tutaj: https://sniadaniegablota.pl/sniadanie-gablota-classic/
Edycja warszawska to projekt, który współtworzymy z Fundacją Youngtimer Warsaw – organizatorem Cyklicznych Spotkań Klasycznej Motoryzacji na Błoniach PGE Narodowego. W sezonie 2023 ŚnG Classic włączono do regularnego kalendarza imprez YW: https://www.youngtimerwarsaw.com/spoty

7) Pałac Zegrzyński przygotowuje na okazję Śniadanie & Gablota Classic – szwedzki stół. Koszt zakupu opaski śniadaniowej uprawniającej do skorzystania z bufetu – 55 PLN.

8) Można płacić kartą.

9) Wjazd na wydarzenie jest bezpłatny. Jedyny koszt jaki można ponieść, to zakup śniadania. Tym samym wesprzeć organizatorów oraz naszych gospodarzy.

10) Staramy się, aby wydarzenia Śniadanie & Gablota Classic odbywały się bez spiny, przy czym tradycyjnie uczestnicy proszeni są o kilka rzeczy:

Ograniczenia. Zabrania się!
– buksowania kołami na trawniku
– strzelania z wydechu i robienia przegazówek
– nie palimy gumy na terenie Pałacu Zegrzyńskiego oraz na drodze dojazdowej do niego (tak samo podczas wyjazdu z wydarzenia)
– nie wjeżdżamy samochodem do Jeziora Zegrzyńskiego (!)
– bezwzględnie respektowanie próśb osób kierujących ruchem

11) Można zabrać psa! Pamiętaj tylko by mieć psa na smyczy i pod kontrolą.

12) Bez wątpliwości opowiedzenie żartu na bramce jest obowiązkowe. Wjazd z uśmiechem na twarzy na teren wydarzenia – obowiązkowy

Śniadanie & Gablota Classic x Youngtimer Warsaw 1.10.2023 Pałac Zegrzyński - organizator
Śniadanie & Gablota Classic x Youngtimer Warsaw 1.10.2023 Pałac Zegrzyński – organizator

Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora –  Śniadanie & Gablota i Youngtimer Warsaw

Zapraszamy w imieniu wszystkich organizatorów imprezy.

Dla osób zainteresowanych historią, polecam mój artykuł z ubiegłego roku – 60 lat Jeziora Zegrzyńskiego.

Pomóżcie nam tworzyć…

W zeszłym roku braliśmy czynny udział w Śniadanie & Gablota Classic x Youngtimer Warsaw 02.10.2022 w Pałacu Zegrzyńskim. Miejmy nadzieję że i tym razem pogoda i liczba uczestników dopiszą. Przeczytaj również Moto Show Piotrków Trybunalski oraz Czechowicki Zlot Pojazdów Zabytkowych 

Zgłaszam się z apelem do organizatorów i uczestników do nadesłania krótkiej relacji lub chociażby kilku fotek. Z pewnością ukażą się na naszej stronie. Czekam na sygnał piotrpawlak@radiobp.org

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2023.

https://bezpiecznapodroz.org/sluchaj-nas-online/

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Poprzedni artykułJak zadbać o skórę w podróży?
Następny artykułDzień Zwierząt 2023 rok
Piotr Pawlak
Jestem miłośnikiem zabytkowej motoryzacji i turystyki z nią związanej. Interesuje się historią Warszawy, a wolnych chwilach oglądam stare polskie komedie przede wszystkim mistrza Stanisława Barei. Dobry rock-and-roll, ska i punk rock nie są mi obce, no i oczywiście klasyka metalu z lat 80/90. Wszystko to okraszone jest fotografią kiedyś kliszową obecnie cyfrową.

Brak postów do wyświetlenia