Robert Lewandowski samochody to jego druga pasja

47

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Robert Lewandowski samochody zmienia bardzo często.

Kapitan polskiej kadry narodowej jest prawdziwym fanem motoryzacji i cały czas rozwija swoją pasję. Jak mówi sam Robert Lewandowski, samochody zmienia bardzo często: „Raz na pół roku, może na rok — ponieważ ma taką możliwość”.  Z pewnością każdy, z nas chciałby mieć  taką możliwość i móc pewnego dnia zaparkować nowym Ferrari F12 berlinetta. Jest to jeden z najlepszych samochodów sportowych, skrojony na miarę najlepszego napastnika. 6,3 – litrowy silnik, 740 KM, przyśpieszenie 3,1 s/100 km i maksymalna prędkość 340 km/h sprawiały, że przez długi czas było to najlepsze Ferrari dostępne na rynku. „Najskromniejsza” wersja tego auta zaczyna się od 323 tysięcy dolarów (1 332 000 złotych).

Mówiąc o szybkich, typowo sportowych samochodach „Lewego” nie można również pominąć Maserati GranTourismo. Patrząc na opisywane wcześniej Ferrari, ten model nie może poszczycić się większą mocą czy przyśpieszeniem. Jest to jednak klasyk wśród sportowych samochodów, który musi znaleźć się w kolekcji każdego miłośnika motoryzacji, jakim bez wątpienia jest Robert Lewandowski. Samochody, którymi jeździ piłkarz to najlepsze i najszybsze modele, jakie dostępne są na rynku.

Robert Lewandowski samochody marki Audi.

W 2016 roku, Robert Lewandowski, jako piłkarz Bayernu Monachium, w prezencie od głównego sponsora drużyny, koncernu Audi otrzymał nowoczesne auto. Piłkarz zdecydował się na czarne Audi RS7 warte ok. 600 tysięcy złotych. Służbowy samochód „Lewego” wyposażony jest w 4-litrowy silnik, generujący 560 KM. Auto rozpędza się do 100 km w 3,9 sekundy a jego prędkość maksymalna sięga 250 km/h. Audi RS7 posłuży Lewandowskiemu przez cały sezon piłkarski. Zgodnie z umową sponsorską, wraz z nadejściem nowego sezonu, wszyscy piłkarze Bayernu otrzymają nowe, służbowe samochody, którymi muszą jeździć na wszystkie treningi oraz imprezy służbowe.

Robert Lewandowski samochody piłkarza to prawdziwe cacka.

Robert Lewandowski Samochody kabriolety
Robert Lewandowski Samochody kabriolety

Wiosną 2016 roku media obiegła informacja o sportowym, błękitnym samochodzie marki Bentley, który kupił Robert Lewandowski. Piłkarz zdecydował się na sportową wersję auta z odkrytym nadwoziem – Continental GT Speed Convertible. Automatyczna 8-biegowa skrzynia ZF, silnik 6,0 W12  z dwiema turbospręzarkami, przyśpieszenie do „setki” w 4,3 s oraz maksymalna prędkość sięgająca 328 km/h to cechy charakterystyczne auta, którym ostatnio porusza się „Lewy”. Kapitan polskiej reprezentacji za tak luksusowe auto musiał zapłacić około 1,2 miliona złotych.

Auta, którymi jeździ Lewandowski to najlepsze i najdroższe samochody, jakie możemy znaleźć w ofercie koncernów motoryzacyjnych. Z pewnością piłkarz, który jest prawdziwym fanem motoryzacji siądzie jeszcze za kierownicą wielu samochodów, o których większość z nas może jedynie pomarzyć. Musimy przyznać, iż modele, na które decyduje się „Lewy” pokazują jego dobry gust i smak, ponieważ są to najlepsze cacka w swoich kategoriach. Kapitan polskiej reprezentacji wymienia swoje samochody bardzo często, a my, dzięki niemu możemy spotkać na naszych drogach prawdziwe motoryzacyjne perełki.

Zobacz także: Sportowe samochody Kuby Wojewódzkiego

 

uszkodzony zawór EGR przyczyną wzrostu zużycia paliwa

Brak postów do wyświetlenia