Wielka loteria Jazd Testowych Hyundai

126
Wielka loteria Jazd Testowych Hyundai

Wielka loteria Jazd Testowych Hyundai – nowa oferta handlowa

Hyundai zaprasza do udziału w Wielkiej Loterii Jazd Testowych. A także do odwiedzenia swoich salonów i zapoznania się z aktualną ofertą wyprzedażową. Oferta dotyczy aut wyprodukowanych w 2018 roku, a także wybranych modeli z 2019 roku. Propozycja marki Hyundai, w zależności od modelu, może objąć aż trzy elementy:

  • promocję gotówkową,
  • premię za odkup aktualnie użytkowanego samochodu
  • atrakcyjne ubezpieczenie.
Wielka loteria Jazd Testowych Hyundai

Wielka loteria Jazd Testowych Hyundai – Jak wziąć udział?

Co zrobić, aby wziąć udział w Loterii? Od 1 kwietnia do 30 września 2019 należy odbyć jazdę testową samochodem Hyundai w jednym z autoryzowanych salonów Hyundai. Następnie należy odebrać kupon loteryjny, który następnie należy zarejestrować na stronie https://loteria.hyundai.pl/. Do wygrania są bardzo atrakcyjne nagrody: dwuosobowe wyjazdy do Korei Południowej połączone ze zwiedzaniem fabryki Hyundai Motor Corporation w Ulsan; dwuosobowe wyjazdy na WRC rajd Niemiec, w tym przejazd samochodem rajdowym i20 WRC z kierowcą Hyundai Motorsport; sześć samochodów na rok: i20, i30 N Line, Elantra, IONIQ Hybrid, KONA i Tucson oraz karty podarunkowe Shell. Zapraszamy do salonów Autoryzowanych Dealerów Hyundai.

Wielka loteria Jazd Testowych Hyundai

Nowa oferta handlowa Hyundaia

W ramach oferty wyprzedaży Hyundai 2018 dla Klientów indywidulanych, miejski Nowy Hyundai i20 oraz uterenowiona wersja i20 Active dostępne są z upustem 14%. Wybierając model i30 Hatchback, Fastback lub Wagon z roku produkcji 2018, Klient może zyskać aż do 9 700 zł dzięki promocji gotówkowej w wysokości do 7 700 zł, oraz premii 2 000 zł za odkup obecnego samochodu. W przypadku modelu KONA z roku produkcji 2018 Klient otrzymać może upust do 8 000 zł oraz premię za odkup w wysokości 2 000 zł. Maksymalny upust na modele Nowy TUCSON oraz Nowy SANTA FE wynosi do 10 000 zł, a premia za odkup 2 000 zł dla modelu TUCSON oraz 3 000 zł dla SANTA FE. Natomiast w przypadku modelu IONIQ Hybrid rabat wynosi aż 15% od ceny podstawowej samochodu.

Wielka loteria Jazd Testowych Hyundai

Rabat dla modeli i40 Wagon oraz Sedan z roku produkcji 2018 jest jeszcze wyższy i wynosi 17%. Wybrane modele dostępne są z promocyjnym ubezpieczeniem 2,99% lub 3,5%. Są objęte programem pięcioletniej gwarancji bez limitu kilometrów w standardzie. Również samochody z roku produkcji 2019 zostały objęte atrakcyjną promocją.

Przeczytaj Jak nie jezdzic automatem?

poznaj innego Koreańczyka – Ssangyonga