Czy piękno i styl może być tanie? Alfa Romeo Tonale w leasingu lub w abonamencie

Tradycja i nowoczesność to ponad 100 lat historii zamknięte w pięknym nadwoziu z napędem hybrydowym. Można? Piękny SUV i to za rozsądne pieniądze.

483

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

piękno i styl może być za rozsądną cenę TAK ale TONALE
jeden z najpiękniejszych SUVów za rozsądną cenę

Kiedy samochody elektryczne są bardzo drogie a te bardzo ładne i stylowe są jeszcze droższe pojawia się alfa Romeo Tonale. Włosi zawsze mieli swój styl nie tylko w ubraniach, nie tylko w jedzeniu, Alfa Romeo zawsze była esencją stylu. Niestety ostatnie modele tak jak Stelvio są dość drogie. Teraz pojawił się nowy mniejszy SUV Tonale. Jest idealną odpowiedzią na oczekiwania klientów ceniących styl za umiarkowaną cenę.

Dwaj kierowcy Alfy nie witają się wieczorem bo rano byli razem w warsztacie – ta legenda jest przeszłością

Kiedyś Alfa Romeo okryte złą sławą zostało sprzedane do Fiata w 1987 roku. Po prostu zbankrutowali a powodem bankructwa była katastrofalna jakość produktów. Za czasów Fiata alfa podreperować swój wizerunek a ikoną tej reaktywacji był model 156. Po dziś dzień ten model jest uważany za jeden z najpiękniejszych samochodów jakie kiedykolwiek zostały seryjnie wyprodukowane. Niestety w dalszym ciągu były pewne mankamenty, głównie były problemy z zawieszeniami wielowahaczowymi. Teraz w nowym modelu Alfa Romeo Tonale z przodu zastosowane są kolumny mcPherson które są po prostu niezawodne.

Takie rozwiązanie jest stosowany od kilkudziesięciu lat jest niezawodny i bardzo bardzo trwałe. Natomiast to co jest znakiem czasów w modelu Tonale to hybrydowy zespół napędowy. Od kiedy koncern Fiat połączył się z francuskim PSA i przybrał nazwę Stellantis wprowadzono znaczną unifikację podzespołów w ramach współpracy wszystkich Marek koncernu. To skutkuje obniżeniem kosztów jednostkowych produkcji oraz siłą rzeczy niezawodności tych podzespołów ze względu na ich masową produkcję. Części zespołu napędowego Tonale możecie znaleźć w samochodach Jeep i Citroen.

Jak sfinansować własną Alfę Tonale? Leasing czy najem długoterminowy a może abonament?

piękno i styl może być za rozsądną cenę TAK ale TONALE piękne zegary
stylowe zegary dają poczucie ponadczasowości

Unifikacja, globalizacja – STRASZNE TO? no nie, w innych dziedzinach to zbawienie dla ceny i jakości, tu także

Czy komukolwiek przeszkadza że Mercedes stosuje diesle od Renaulta czy BMW a konkretnie Mini benzyniaki od Peugeota? Nie bo tak jest lepiej taniej a i tak na pokrywach tych silników są znaczki należące do producenta danego modelu. Tak więc potencjalny nabywca cieszy się że pod maską jest silnik mercedesem albo bmw a to się okazuje że to jest albo Peugeot albo Renault. Gigantyczny natłok informacji, chwyty marketingowe, ukrywanie problemów. Sprzedajne media, dziennikarze motoryzacyjni którzy nie mają bladego pojęcia o motoryzacji a już na pewno technologii w motoryzacji. To Wszystko powoduje że musimy mocno zgłębiać informacje by dojść prawdy.

W przypadku Alfa Romeo Tonale cieszymy się po prostu pięknem tego samochodu. Właściwości trakcyjne tego auta są godne tradycji Alfy Romeo. Jednak nie wszyscy zdają sobie sprawę dzisiaj że wiele przełomowych wynalazków motoryzacji w silnikach zwłaszcza w motoryzacji sportowej pochodzi z desek inżynierów Alfa Romeo. A tylko już nieliczni zdają sobie sprawę z tego że bez Alfy Romeo nie byłoby dzisiaj Ferrari. Dlatego to właśnie tradycje designu i wyczynowych osiągów Ferrari pośrednio pochodzą z zespołu wyścigowego alfa Romeo.

piękno i styl może być za rozsądną cenę TAK ale TONALE
jeden z najpiękniejszych SUVów za rozsądną cenę

Enzo Ferrari kierowcą zespołu Alfa Romeo

W latach 20 zeszłego wieku fabrycznym kierowcom zespołu alfa Romeo był Enzo Ferrari. Tak więc Alfa Romeo Tonale Jest spadkobiercą najlepszych tradycji tej Marki która liczy grubo ponad 100 lat. Dlatego wsiadając do tego modelu zegary na desce rozdzielczej pomimo że są wyświetlaczami są zabudowane tak jak byłyby to wielkie analogowe wskazówki owe zegary. To są właśnie takie smaczki których nie będzie miała Tesla licząca raptem kilkanaście lat historii. Bo historii nie buduje się w kilkanaście lat. No bo tradycji nie buduje się w kilkanaście lat. Bo alfisti to fani Alfy którzy ją szczerze kochają za to jaką jest nawet kiedy się psuje.

Teraz kiedy udało się jednym z najtrudniejszych tradycji alfy wyeliminować czyli skłonność do psucia się Tonale śmiało rywalizuje z najlepszymi przedstawicielami gatunku sportowych samochodów typu SUV. Ci którzy nigdy nie jeździli Alfą powinni wybrać się na testową przejażdżkę do salonu tym właśnie modelem. By poczuć ducha historii w najnowocześniejszym hybrydowym wykonaniu. Okazuje się że sportowy SUV może świetnie trzymać się drogi, dobrze przyspieszać i po prostu mało palić. To naprawdę wyjątkowo oszczędny samochód zgodny z duchem nowych czasów. Nie tylko SsangYong Torres może być ładny i tani.

Bezpieczny zakup samochodu czyli Alfa Romeo włoski konkurent SUVa Ssangyong Torres

Alfa Romeo Tonale czy Ssangyong Torres

Natomiast Alfa Romeo Stelvio jest ikoną stylu Sport SUV

Bo mamy nietuzinkową MUZĘ

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia