Jubileusz 50-lecia Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Legionowie. Świętujemy razem, żyjemy z pasją

Obchody 50-lecia Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Legionowie. Dołącz do uroczystości jubileuszowych i świętuj razem z seniorami.

276

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Jubileusz 50-lecia Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Legionowie.
Jubileusz 50-lecia Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Legionowie.

Z dumą informujemy, że w tym roku Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów (PZERI) w Legionowie obchodzi swoje 50-lecie istnienia. Jest to wyjątkowa okazja do wspólnego świętowania i wspominania licznych osiągnięć oraz chwil spędzonych razem. Zarząd serdecznie zaprasza wszystkich członków i sympatyków na trzy części uroczystości jubileuszowych.

„Dzień Wiosny” i „Światowy Dzień Inwalidy”

W ramach pierwszej części obchodów jubileuszowych, Związek organizuje wyjątkowe wydarzenie z okazji „Dnia Wiosny” i „Światowego Dnia Inwalidy”. Uroczystość odbędzie się 21 marca o godzinie 16:00 w Sali Widowiskowej Ratusza w Legionowie. To nie tylko chwila refleksji nad nadchodzącą wiosną, ale również szansa na uczczenie tego ważnego dnia dla wszystkich inwalidów na całym świecie.

Wspólne Świętowanie i Pasja

Jubileusz to nie tylko okazja do świętowania minionej półwiecznej historii, ale także czas, by spojrzeć w przyszłość z nadzieją i entuzjazmem. Zarząd PZERI pragnie, aby każda część uroczystości była wyjątkowym przeżyciem, pełnym radości, wspomnień i wzruszeń. Wieloletnia działalność Związku stanowi inspirację dla kolejnych pokoleń oraz dowód na siłę wspólnoty i solidarności.

Zaproszenie dla Wszystkich

Serdecznie zapraszamy wszystkich członków, sympatyków oraz mieszkańców Legionowa do udziału w pierwszej części jubileuszowych obchodów. Będzie to doskonała okazja do spotkania się, wymiany doświadczeń oraz wspólnego uczestnictwa w wyjątkowym wydarzeniu. Na gości czekać będą nie tylko uroczystości, ale również niespodzianki i atrakcje przygotowane z myślą o zacieśnieniu więzi społeczności PZERI.

Podziękowanie od Zarządu

W imieniu Zarządu Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Legionowie, Danuta Andrzejewska serdecznie pozdrawia wszystkich członków oraz wszystkich, którzy przyczynili się do rozwoju i sukcesów Związku przez te 50 lat. Jubileusz to moment wdzięczności i refleksji nad dotychczasową drogą, a jednocześnie zachęta do kontynuowania wspólnej pasji na kolejne lata.

Wszystkich serdecznie zapraszamy na to wyjątkowe wydarzenie, które ma być nie tylko świętem jubileuszowym, lecz także okazją do jednoczenia się w miłości do życia i pasji, które zawsze towarzyszyły członkom Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Legionowie. Niech to będzie czas radości, wspomnień i budowania silnych więzi społecznych!

Zapraszam do wysłuchania podcastu z Prezesem Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Legionowie Panią Danutą Andrzejewską, rozmawiała Patrycja Tabaczek

Zainteresował Cię temat społeczności legionowskiej? Więcej ciekawych tematów znajdziesz pod tym linkiem

Witajcie na Naszym Portalu – źródle informacji, które nie tylko informuje, ale także inspiruje! Jesteśmy pierwszą w Europie redakcją, gdzie różnorodność nie jest jedynie hasłem, lecz naszą siłą. Nasze treści są współtworzone przez utalentowane jednostki z niepełnosprawnościami, co sprawia, że każdy artykuł jest wyjątkowy.Odkryj więcej na naszej stronie!

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia